• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Dodělání USB zásuvky

cent610

člen KLANu
123
Zdarec dotazoval jsem to už na FB ale tak pro jistotu i sem, jak máte vyřešené USB zásuvky pro druhou řadu? Nenašel jsem žádný místo kam bych mohl zásuvku vůbec instalovat ... nějaké nápady? třeba jsem uvažoval zezadu středové konzoly jenže tam je ten výklopný bazmek na flašku tam není místo to nikam dát vadilo by to tomu výklopnýmu mechanismu asi ... ve třetí řadě to je jednoduchý tam to může být poblíž držáků na flašku, ale ta 2. řada nemám tucha
 
tak si odpovím sám, fakt tam na to není nikde místo, takže bud zrušit ten prostor pro tu flašku (výkopný u podlahy) resp to nainstalovat na ty dvířka jakoby dal bych k tomu i vypínač, aby to furt nesvítilo, pak se tam flaška už nevejde a nebo prostě mít nataženou tu prodlužku zepředu a mít uchycenou nějakým způsobem na předních sedadlech viz. odkazy dole ... nebo ještě umístit nějakou konzolu do stropu (což by se mě nechtělo dělat) a vyšlo by to draze ... samo ještě třeba to umístit na výklopný stoleček, ale pak zas nepůjde úplně sklopit a dráty by musely jít asi skrz sedačku přední aby byly schované což je zbytečná komplikace ...
https://www.ebay.com/itm/4-Port-Mul...d:g:RowAAOSwJgBcdP9Z:rk:5:pf:1&frcectupt=true

https://www.ebay.com/itm/Universal-...421731&hash=item2abc96cd64:g:LkgAAOSwaSZZ-vgi
 
Jen tak náhodou jsem našel záslepku. Je vedle držáku na lahve mezi předními sedačkami, v tom obdelníkovým držáku. Je vidět z druhé řady sedadel ta záslepka. Nevím jestli by se tam vlezla zásuvka USB..
 
neví někdo jak oddělat ten celý panel pod volantem? jak jsou v něm ovladač na sklápění světel? jsou tam volné ovladače, tam by šel USB dát, ale nevím jak to odendat ... nahoře se to jen vycvakne, dole ale jsou nějaké šrouby které nejsou vidět, nejspíš napravo se musí odendat ten středový panel (ten vím jak na to viz. navod na výměnu radia) ale vlevo se asi musí odendat ten panel pod ofukem ale to nevím jak na to ...
 
Taky jsem tam chtěl dát USB, ale vše co jsem našel na ali atd. tak bylo o kousek větší. Vypadalo by to jako pěst na oko. Jedno jsem i koupil, ale nejde to do žádného otvoru který tam je udělaný z výroby.
 
@Louis[/USER] ja koupil toto https://www.ebay.com/itm/Dual-USB-P...727388?hash=item1a7dfaa2dc:g:~bUAAOSwa~BYb5Nv
siroky to vypada ze je stejne jak ty zaslepky jen na vysku to bude o neco mensi tak 2 mm, ale neni to ani tak vystouple jak jine byvaji, myslim ze by mohla i ta hloubka toho osazeni sedet s tema origo co tam jsou jen je to leskla cerna to jediny ze bude vyraznejsi nez ty ostatni, ale zajima me zda jsi ty zaslepky nejak vyndal zepredu to by asi se ulomilo to pacit, lepsi to oddeklovat a vyzkouset zda bude sedet nebo ne ...
a jeste dotaz sviti ti to tlacitko dsc off nebo to nema podsviceni?

Zobrazit přílohu 24253 zabal.jpg rozm.jpg zaslepky.jpg
 
Poslední úprava:
Já to neměl rozdělané.. Jen jsem to jen přiložil a bylo to větší než originál.
 
jak tak koukám tak by se měly dát sehnat i jiné tlačítka viz toto je to sice z anglické verze (ale kde je sehnat krom vrakáče?)... jinak jsem našel stránky kde prodávají díly z bouraček hodně z anglie právě ... www.mazdagentlemen.com
sbazar.jpg
 
takže menší update, koupím toto a přidělám to ke každému stolečku, je to placatý, trochu ubere místa na stolku, ale bude to k použití i když bude stolek sklopený, dráty asi povedu skrz záda předních sedadel do středové konzole pod loketkou ... možná toto ještě dám i na boky někde vedle držáků pití ve 3. řadě sedadel, chtěl bych vést kabel od zadního zapalovače a na to to napojit, tak uvidíme ... pro řidiče a spolujezdce to udělám jinak, to až příště osvětlím, až to bude hotový ...

usb placka.jpg
 
Back
Top