• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Dubnový leštící srázek na Harfě - 12. dubna 2014

No jelikož spolupracuji s Doris, tak vím o vosku hodně. Samozřejmě mi nepřísluší mluvit o tajné receptuře Doris ;)
O vosku vždy říkám u práce. Kluci mohou určitě potvrdit :cool:
 
Bouu: Uvidíš, že při aplikaci tohoto vosku, nebudeš muset už přemýšlet nad jinou ochranou laku ;) Teda až na folie. Ty doporučuji na místa, která dostávají zabrat od kamínků :)
 
prosici%20kocka.gif Když jsme u té folie, zná tu někdo z vlastní zkušenosti frajera co to fakt umí ... transparentní co něco vydrží?
 
Natural - ok, zupa...

Ty folie zmakne kde kdo preci. Jde o to sehnat asi jen kvalitni folii a aplikace půjde sama. Shr3k s tim ma zkusenosti.
 
Ahojte všichni!

Protože už delší dobu spolupracujeme s Robinem, což je pro mne nejen čest, ale i potěšení, a také poskytuji všem zájemcům vosk, jenž sama připravuji, je na místě, abych Vám zodpověděla i případné dotazy, které Vás s ohledem na použití vosku mohou zajímat.

Recepturu vosku záměrně nikde neuvádím, protože je to moje know-how, které si pečlivě chráním, a časem bych si chtěla k tomu udělat i certifikaci + ochrannou známku, aby se zamezilo kopírování. Prozradím pouze, že směs obsahuje 7 složek a pracuje z velké části na bázi nanotechnologie. Všechny složky jsou atestované (mám jejich technické listy i certifikace) pro použití na lacích a dalších materiálech aut, konkrétně s aktuálním složením směsi pracuji přes 6 let a je to zcela jiná liga, než například složení, které jsem kdysi uváděla například v článku na Mazdaclubu. Většina složek pochází z řady špičkových výrobků, s nimiž pracují převážně profesionálové a dosahují opravdu dokonalých výsledků.
Složení mojí směsi je individuální a připravované přesně na míru konkrétního laku, aby bylo dosaženo optimálního výsledku.


Hodně jsem kladla důraz na šetrnost leštících složek, které vosk obsahuje, neboť moderní laky jsou extrémně tenké a potřebují velice jemné zacházení. Ty na našich Mazdičkách obzvlášť!!


Vosk jsem vyvíjela i pro profesionální leštění laku na modelech, například zde jsem ho použila pro finalizaci jednosložkového laku na perleťových metalízách:

http://modelforum.cz/viewtopic.php?f=155&t=76469&hilit=japonské+vozy+doris&start=180#p1492997



ovšem tady jsou podstatně přísnější kritéria, než u skutečných aut, protože lak na modelech (používám zde výhradně 1K laky) je jen cca 10-15 mikronů silný a nešetrným leštěním by se snadno přebrousil + agresivní látky by ho rovněž narušily. Většina komerčních výrobků ( i těch, které jsou považovány za TOP ) při takovémto náročném leštění a finalizaci laku neobstála, když jsem je zkoušela, proto mne to donutilo vytvořit vlastní produkt. Jak funguje už mnozí z Vás mohli vidět při aplikaci, kterou dokonale ovládá i Robin a musím uznat, že jeho práce je jednou z nejlepších, jaké jsem viděla.
 
Poslední úprava moderátorem:
za Doris, její produkty a Robinovu práci nejlíp mluví výsledky, sám jsem jejich spokojeným zákazníkem :cool:
 
Poslední úprava:
Věřím, že budeš hodně spokojen, stačí ho kvalitně a pečlivě ( i opakovaně) aplikovat, nechat delší dobu na laku působit ( ideálně přes noc) a pak vyleštit. Ta směs umí lak dekontaminovat, šetrně přeleštit a dlouhodobě ho zakonzervuje. Ukázka práce a výsledek:


Vitus: To mne moc těší a děkujeme. Robinova práce je vynikající, těší mne, že mohu spolupracovat právě s ním, neboť právě pečlivost a kvalita odvedené práce se ruku v ruce zrcadlí i s kvalitami samotného vosku. Dohromady to umožní dosáhnout opravdu profesionálních výsledků; navíc velice šetrnou cestou s dlouho trvajícím efektem, na čemž si velice zakládáme.
 
Poslední úprava moderátorem:
tady malá ochutnávka z loňské leštící seance s Robinem 11-a48461159d91289481c5e51207d8d549.jpg 10-c9e12196c4571ed3d9921a85b9c514a8.jpg 9-92d6caab1db04b6231e0cfec17a647a2.jpg
 

Přílohy

  • 10535_photo-07-04-14-16-45-58.jpg
    10535_photo-07-04-14-16-45-58.jpg
    105,1 KB · Zobrazení: 6
  • 10536_2014-04-07-1843.jpg
    10536_2014-04-07-1843.jpg
    68,3 KB · Zobrazení: 6
Na tmavym laku to vynikne. Mam ale obavy, ze na svetlym to takovy terno nebude...
 
Back
Top