• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

motor G120 vs G165

A při jakých otáčkách? Já jsem se ani s dlouhou převodovkou na dvojku přes 100 nedostal. Omezovač mám na cca 6500.
Sérový omezovač motoru PE má 6450 throttle reduction a 6800 fuel cut, PE v MX-5 ND má 6750 throttle reduction a 6800 fuel cut. Absolutní limiter je pak 7000.
 
Znamená to toto:

G120

G165

U G120 vidíš jak při dosažení 4000ot/m dojde k výraznímu poklesu kroutícího momentu výkon motoru již neroste ale je konstantní (umělé zastropován). Po odemčení (které nabízí @shrek) toto softwarové omezení odstraníš a výkon bude růst i po této hranici a věřím, že i kroutící moment nebude tak prudce klesat.
 
Poslední úprava:
Znamená to toto:

G120

G165

U G120 vidíš jak při dosažení 4000ot/m dojde k výraznímu poklesu kroutícího momentu výkon motoru již neroste ale je konstantní (umělé zastropován). Po odemčení (které nabízí @shrek) toto softwarové omezení odstraníš a výkon bude růst i po této hranici a věřím, že i kroutící moment nebude tak prudce klesat.
Mám odemceno a mohu doporučit.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Back
Top