• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Hledám Mazda mechanika

pesado

nový člen
3
Zdravím, je tu někdo z Libereckého, Ústeckého nebo Středočeského kraje, kdo rozumí Mazdam - mám BK 2.0i 110 kW. V motorovém prostoru mi něco klepe a nevím co. Potřeboval bych s tím poradit, možná to bude nějaká blbost, možná ne. Koukali jsme na to, ale neřekli bychom, že by to bylo přímo v motoru. Motor jde krásně, zátah taky normální. Najeto má 183k km.

Předem díky!
 
Zdravím, je tu někdo z Libereckého, Ústeckého nebo Středočeského kraje, kdo rozumí Mazdam - mám BK 2.0i 110 kW. V motorovém prostoru mi něco klepe a nevím co. Potřeboval bych s tím poradit, možná to bude nějaká blbost, možná ne. Koukali jsme na to, ale neřekli bychom, že by to bylo přímo v motoru. Motor jde krásně, zátah taky normální. Najeto má 183k km.

Předem díky!
Tvl stačí se tu jen rozhlédnout @Max6
 
Já se aktuálně léčím s chorobou "moribundus zádus kaput", takže do konce srpna jsem pouze na pokec.
 
Já se aktuálně léčím s chorobou "moribundus zádus kaput", takže do konce srpna jsem pouze na pokec.
A můžu se zeptat? Dělá mi to stejný zvuk jako na tomhle videu ale ne tak nahlas;
Překládal jsem si to a prý by to mohla být převodovka, zkusil jsem sešlápnout spojku, ale dělá to pořád, takže to asi tim nebude...
 
Já se aktuálně léčím s chorobou "moribundus zádus kaput", takže do konce srpna jsem pouze na pokec.
Ahoj, chtěla bych do kufru umístit bluetooth reprák Boombox od JBL. Ráda bych aby šel občas i vyndat a zároveň aby fungoval v autě jako reprák. Šlo by to vyřešit aux vývodem od rádia ? Případně jak ho zapojit ? Moc děkuji a přeji krásný zbytek dne.
 
Back
Top