• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Hudba do auta

Já jen poznamenám, že ty bitrates jsou samy o sobě irelevantní. Vždycky je to i o kodeku. Moderní kodeky jsou o míle dál než 30 let starý mp3, od kterého jsme zvyklí si tu kvalitu při daném toku odvozovat. Já vím, že to většina z vás ví, ale ta psychologická bariéra je prostě zažitá a tudíž se stala předsudkem.
 
Tak to mám ohledně AAC špatnej zdroj informací , moje chyba . Nicméně je potřeba si uvědomit , že slyšet a vnímat jsou 2 rozdílný věci - většina z nás 30níků neslyší nad 16kHz ale nějákým způsobem člověk stále vnímá harmonický frekvence nad touto hranicí, ve výsledku se mu skladba bez ořezu nad touto hranicí může znát živější, příjemnější , byť ty tóny neslyší přímo. Tím to asi uzavřeme a vrátíme se k poslechu ;)
 
Ja si jeste dovolim posledni zpravu v offtopicu, protoze jsem dnes vecer zahledl v regalu mistniho supermarketu vino Acustico. Predstavuji si, ze to bude oblibeny napoj italskych audiofilu, kteri po konzumaci cele lahve slysi v nahravkach i nastroje, ktere na nich nejsou :). Ale nekoupil jsem… zene se to nezdalo.

IMG_0579.jpeg
 
Takovej menší průřez Wes Montgomerym:

1963 - album Boss quitar

1962 - album live at Tsubo

1964 - album Christmas Cookin (nebo The Dynamic Duo - s Jimmy Smith)

1961 - album Grooveyard (The Montgomery Brothers - rodinná záležitost)
 
Poslední úprava:
Tyjo, podle toho hudebniho vyberu tady musi byt na silnicich uplna pohodicka. Tak zase trosku neco okrajovejsiho od nas silencu, joo? 🤣😇🔊

Nic pro slabe povahy ⚠️

Chapter V & Amduscias - Mutilate

Aversion - Activation

Thyron - Chainsaw
 
Back
Top