• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika i-STOP - systém start and stop, názory, zkušenosti, řešení, deaktivace

Klasická garančka + to přehrání .. nová verze. A co dělali mimo toho, mi jako správný servis neřekli. zítra se podívám na ty dráty k mínusu na baterce - dám sem foto
 
Já nenám vůbec páru, ale mam telefon na fan servisáka cx 5, tak mu cinknu a až pojedu do servisu s těma věčně zaseklejma brzdama aby se mi zašel nenápadně kouknout na to moje a zjistil proč tomu tak je. :D
 
IStop je v provozu... stacilo odpojit a zapojit baterku. Sem smutnej

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Došly z USA vyrobené plošňáky, tak se pustím do osazení a flashovaní...
 
Vyřešeno -stejně jako jsem se naučil zapínat si v autě pás, tak jsem se naučil hned vypínat tuhle chujovinu:):D a nemusím do auta nic bastlit ;)
 
To je pro mne šokující zjištění - cena atd. V Přelouči byla výroba tišťáků a už někdy koncem 60. let uměli oboustranné... Odřezky jsme používali na bastlení - vlastní výroba plošných spojů, stíněných krabiček apod. To jsem jen zavzpomínal, ale k věci. Jak je ta destička velká? Jaký bude min. vnitřní rozměr nějaké krabičky, do které se to dá? To bude "vyrobeno" komplet nebo jen oživená destička? Až tak sem, prosím, napiš nějaké bližší údaje - místo připojení, umístění atd. Díky předem!
Destička je velká 31,8 x 14,6 mm a normálně přijde zatavit do silikonové bužírky. Umístění/připojení buďto jednoduše paralelně k tlačítkovému poli pomocí rychlospojek (díval jsem se i po konektorech pro řešení plug'n'play, ale nenašel jsem u Číňana stejný), nebo napájením přímo paralelně k tlačítku (pak to bude mít různé funkce zapamatování posledního stavu, deaktivace atp.) a umístění uvnitř nebo na tělese tlačítkového pole. Ta krabka toho pole je velká dost. Vyrobeno to bude tak, že to naprogramuju a naflashuju kontrolér a napájím to. :D Ale pro bastlíře klidně můžu produkovat stavebnice s naprogramovaným čipem.
 
Destička je velká 31,8 x 14,6 mm a normálně přijde zatavit do silikonové bužírky. Umístění/připojení buďto jednoduše paralelně k tlačítkovému poli pomocí rychlospojek (díval jsem se i po konektorech pro řešení plug'n'play, ale nenašel jsem u Číňana stejný), nebo napájením přímo paralelně k tlačítku (pak to bude mít různé funkce zapamatování posledního stavu, deaktivace atp.) a umístění uvnitř nebo na tělese tlačítkového pole. Ta krabka toho pole je velká dost. Vyrobeno to bude tak, že to naprogramuju a naflashuju kontrolér a napájím to. :D Ale pro bastlíře klidně můžu produkovat stavebnice s naprogramovaným čipem.
Už má někdo zkušební kousek na autě a mohu požádat o něco vzhlednějsího než než zatavení do silikonu, případně vzhlednej obal přes silikon ? Proč se ptam: bo nemam tucha kde bude krotítko kurvítka uložené. :)

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Schreku, ještě jeden dotaz. Blok iStopu koupim pokud bude k mani ale Jako neznalej el. problemu ktery resis, nechci sam jakoliv zasahovat do iStopu . Tak se chci zeptat zda by jsi mi blok i nainstaloval ?

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Vzhledem k tomu, že je to určené k zabudování ke kabelovému svazku do přístrojové desky a široké ani ne 15 mm, vysoké na výšku odporu na stojato, smršťovací bužírka s přehledem stačí. Objednal jsem součástky.
 
Vzhledem k tomu, že je to určené k zabudování ke kabelovému svazku do přístrojové desky a široké ani ne 15 mm, vysoké na výšku odporu na stojato, smršťovací bužírka s přehledem stačí. Objednal jsem součástky.
Oky, krabicka byla pro pripad kdyby to bylo venku

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Zdravim kolegové, už se někomu podařilo rozluštit trvalé vypnutí i-stop? Zatim mi teda varianta papírku 1x1 cm vloženého do tlačítka funguje, ale rád bych něco sofistikovanějšího :)
 
To jsem popravdě nezkoumal, ale teď vyrážim na cesty, tak dám vědět. Já totiž ty ostatní tlačítka nepoužívám, moc není k čemu :)
 
Back
Top