• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

interiér Jak se zbavit pípnutí při přepínání stanic na rádiu

Magic

člen KLANu
90
Zdravím všechny,

jak se zbavit pípnutí při přepínání stanic na rádiu u Mazda 3 (2018)? Už mne to neskutečně vytáčí, protože kdykoliv chci přepnout stanici (zřejmě mimo oblíbených) ozve se dlouhé pípnutí.

To samé se ozývá pokud chci přidat stanici do oblíbených, ale to bych už nějak přežil.

Jde to prosím někde vypnout? Prošel jsem nastavení, ale bez úspěchu.

Díky.
 
Myslím že to řeší jen AIO. https://mazdatweaks.com/

No More Beeps
Disable all ‘Beeps’ made by the system that are not silenced by the ‘Settings > Sound > Beep’ option. This also includes the beeps that cannot be silenced by the settings option.

Záleží jakou verzi MZD FW máš a je to jen na tvé riziko.
 
Já právě už ten "Pípnutí" v nastavení dávno vypl, ale stejně to pípá. Zřejmě to je jiné pípnutí.

Je to jedna z mála věcí, které mne na Mazdě vytáčí (další je např. špatně dosedající kufr).

Přesto, že Tweaks vypadá lákavě a jsem IT zběhlý bych si nerad z Mazdy udělal cihlu a experimenty tohoto typu asi až po záruce.
 
Kufr běžně vyladí v servisu. Též jsem tam byl. Špatně dosedal.
Pokud jde o Hack, to je prostě volba....spíš, pokud vůbec chceš někdy experimentovat s AIO, stejně tam musíš dát zadní vrátka pokud máš ještě starý FW.
 
  • Android Auto Wifi Suport
Tohle mne láká. Jde to tam dostat i v rámci update normálního FW (např. přes WiFi, kdy Mazda je klient připojená k AP)? Přinejhorším v servise v rámci ročního servisu (vč. dveří)?
 
Je to jedna z mála věcí, které mne na Mazdě vytáčí (další je např. špatně dosedající kufr).

Spatne dosedajici zamek patych dveri..lze seridit v samotnem usazeni toho zamku ;)[/QUOTE]
 
Back
Top