• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín K&N filter

Mazďák:6

člen KLANu
47
Mazdárek,co si myslíte o K&N filtru,nebo prostě o bavlněném. Vím že to extra nepřidá na výkonu,ale spíš kvůli lepší průchodnosti vzduchu. Měl jsem ho na všech Fordech v naftě a tam byl v pohodě. Spíš se ptám, že mám první mazdičku v benzínu G165 a jestli to nemá nějak vliv na váhu vzduchu,nebo tak podobně ?. Díky ?
 
Zkus projít různá témata, kde se K&N probíral - https://www.mazdaklan.cz/search/10073/?q=k+n+filtr&o=relevance
Například tu je pár řádků ;) :
 
mal som K&N asi 10tkm, na brzde to nieco prihodilo, tak cca 2-3 %, ale pocitovo nic, comu sa ale ani necudujem
 
Ahoj, ja ho mam este po byvalom majitelovi. Po kupe som ho cistil a impregnoval.
Vyhodu vidim akurat v tom ze je znovupouzitelny, nejaky rozdiel vo vykone medzi tymto a klasickym fakt neviem subjektivne povedat.
A aj keby tam nejaky bol, tak fakt nepatrny, kt. nestoji za rec.. :)
 
No s tím čištěním je to taky horší, když se pořádně omyje,tak se musí čekat do druhýho dne, než pořádně vyschne (aspoň jsem to tak dělal já),pak správná impregnace,aby nebyl přemaštěný, takže časově delší výměna ?. A když lítá hodně pylu,tak to chce 2x mezi výměnou oleje ?. Takže jedině filtr MANN a je to rychlí ??
 
Co ja viem.
Umyjes ho vecer, cez noc ti vyschne.
Rano impregnujes, nechas trochu posobit a sup spät do auta :D
 
Uvažoval jsem nad ním taky, ale ta zdlouhavost regenerace filtru mě odradila. Takže dávám MANN při každé výměně oleje a je to bez komplikací.
 
Back
Top