• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kam na (rodinný) výlet?

proton

výkonný člen KLANu
270
Rád bych tu založil vzájemné rady a postřehy kam na výlet. Měl bych tu lázně Miskolc (HU).
 

Přílohy

  • WP_20150502_09_42_12_Pro.jpg
    WP_20150502_09_42_12_Pro.jpg
    492,5 KB · Zobrazení: 21
  • WP_20150502_09_25_27_Pro.jpg
    WP_20150502_09_25_27_Pro.jpg
    559,5 KB · Zobrazení: 19
  • WP_20150502_09_42_04_Pro.jpg
    WP_20150502_09_42_04_Pro.jpg
    468,3 KB · Zobrazení: 18
  • WP_20150502_09_26_10_Pro.jpg
    WP_20150502_09_26_10_Pro.jpg
    501,3 KB · Zobrazení: 19
Dobrej nápad tohleto,v létě plánuju dovolenou po ČR chci začít v jižních čechách přes Prahu,do Liberce a pak na ostravsko a zpět k Brnu,nějaký tip by se hodil ;)

odesláno z mobilu
 
Dobrej nápad tohleto,v létě plánuju dovolenou po ČR chci začít v jižních čechách přes Prahu,do Liberce a pak na ostravsko a zpět k Brnu,nějaký tip by se hodil ;)

odesláno z mobilu
V Liberci výlet na Ještěd, do ZOO nebo třeba do Babylonu :)
 
Mno tak já mohu doporučit malý výčet kde jsem byl a je to fajn... Ale jsou to spíše místa kam dojet a pak pěšky:)

Adršpach
Prachovske skály
Macocha propast a podzemní řeka
Sněžka
Zoo v hradci
Fajne projížďky na slapskou přehradu
kuneticka hora
Svatá hora v příbrami
 
V Ádru je krásně a na Sněžce také :) Na Sněžku vedou myslím 3 různé trasy + lanovka...S přítelkyní jsme si vybrali tu nejtěžší na výstup a zároveň nejkrásnější na pohled a byli jsme zhruba za 2 hodiny nahoře...musíte ovšem vychytat počasí bez deště, protože jakmile zaprší, ty kameny na cestě jsou oslizly a pak je výstup mnohem obtížnější, takže nic moc pro rodiny s dětmi ;) Co se týká te ZOO, tak máš na mysli asi tu ve Dvoře Králové nad Labem a ta je moc pěkná :)
 
Jedem s třema dětma,mám průměrný plat v česku,pokladnicka mazdicka,takže s mírou budem navštěvovat platící atrakce,uz je ubytování a jídlo sebere dost,ale furt to bude levnější než jet k moři.Hlavně doufám že me mazda nenechá někde v pruseru.

odesláno z mobilu
 
Jedem s třema dětma,mám průměrný plat v česku,pokladnicka mazdicka,takže s mírou budem navštěvovat platící atrakce,uz je ubytování a jídlo sebere dost,ale furt to bude levnější než jet k moři.Hlavně doufám že me mazda nenechá někde v pruseru.

odesláno z mobilu
Jako mne před týdnem .-) jsem nenastartoval. A? Vadný kontakt ve svazku kabelu z řídící jednotky. Tak že odtah 1 500,- a , 7000,- za práci ve značkovém servisu - hledání závady aza materiál o,- Kč. Nebylo prý co, jen nějaké pájení. .-)))
 
No já furt dokola řeším jeden vstrik.Bude muset ven.

odesláno z mobilu
 
JaMiJa/Aziz : chlapci, pojďme zpět k tématu = tipy na výlety ... ;)
 
Moraváci 3 až 7 srpna jedeme s vnučkami do Milotic ochutnat moravská vínka,můžete poradit kam na výlety. Víno teda bude vychutnávat děda s babičkou :)vnučky jsou ještě nezletilé tak aby se nenudili;)
 
jižní Čechy: Já byl minulý týden s dětmi na krásné naučné stezce z Bechyně > Týn nad Vltavou. Celá pěší trasa cca 15 km podél řeky Lužnice. Auto jsme nechali u autobusáku (parkoviště Tesco) v Bechyni a pak se busem z Týna vrátili zpět, ale pochopitelně se to nechá ujít pěšky i zpátky nebo namyslet nějaký okruh, ale pro děti už by to byla moc velká denní porce km. Navíc další den jsem měl v hlavě track cca 20 km - viz dále. Jinak v Týně se dá dobře najíst/napivit za rozumné ceny zde přímo na náměstí u kostela, jako bonus krásná terasa s výhledem na řeku. Tady posílám odkaz co jsem měl zapnutého Stopaře - https://mapy.cz/s/futaruhucu

Další den výlet ze zámku Orlík podél přehrady směr hrad Zvíkov - https://mapy.cz/s/mofomavasu Dá se využít i plavba lodí z Orlíka na Zvíkov a pak cca 21 km zpět podél vody naučnou stezkou. Já si bohužel nevzal dost cash (bankomat nikde a platby kartou za loď... jsme jen v 21 století to bych chtěl moc) a ceny lodí mě krapet vyrazily dech pro jednoho dospělého a dvě děti :eek:, tak jsme improvizovali a udělali kolečko cca 18 km
 
Poslední úprava:
D1 56km
Hulice - Včelí svět, 1 hod
Hulice - Vodní dům, 1 hod
Zruč nad Sázavou - Zámek, Kolowratská věž, Svět kostiček a panenek, ... čas dle prohlídek
Zruč nad Sázavou - Dětské hriště s kuličkovou dráhou a šlapacími autíčky (autíčka půjčují jen ve vyhrazeném čase), 2 hod

 
Back
Top