• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kde lze všude nakoupit Eneos

zde jsou tyto kvalitni JPN oleje levnejsi;
https://www.eneos.cz

Dobrý den, ano jsou i stránky kde produkty ENEOS seženete za nižší cenu. Jako například u Vámi uváděných stránek, autor je maďarský prodejce. My máme sídlo v České republice, kde odvádíme daně a musíme i zaplatit naše pracovníky (i vy sám jistě chcete dostávat krásný plat). Nabízíme profesionální poradenství spojené s kvalitním servisem (lze si skutečnost ověřit podle referencí našich zákazníků na srovnávačích cen). Tudíž se neorientujeme na nejnižší cenu, ba přímo diskontní abychom podkopávaly nohy ostatním prodejcům a příznivcům značky ENEOS. Děkuji. V.Doležel, jednatel
 
Dobrý den, ano jsou i stránky kde produkty ENEOS seženete za nižší cenu. Jako například u Vámi uváděných stránek, autor je maďarský prodejce. My máme sídlo v České republice, kde odvádíme daně a musíme i zaplatit naše pracovníky (i vy sám jistě chcete dostávat krásný plat). Nabízíme profesionální poradenství spojené s kvalitním servisem (lze si skutečnost ověřit podle referencí našich zákazníků na srovnávačích cen). Tudíž se neorientujeme na nejnižší cenu, ba přímo diskontní abychom podkopávaly nohy ostatním prodejcům a příznivcům značky ENEOS. Děkuji. V.Doležel, jednatel

Dobry den pane Dolezele,

rozumim chapu a nechtel jsem vam takto odradi jakehokoliv potencionalniho klienta, ale jsme zde na klubovych strankach Mazdy a je to tu predevsim o svobodnem sireni informaci, znalosti a komunikaci mezi nami a tak jsem kolegum nabidl alternativu na dodani techto kvalitnich JP oleju. Je na kazdem z nas koho si jako dodavatele daneho produktu vybereme. Nekdo hledi jen na cenu, nekdo prave oceni tu vami vyse prezentovanou pridanou hodnotu.

Na druhou stranu musim podoknout, ze vas dnes nikdo nemuze nenuti, aby jste zde v CR odvadel vsechny ty velmi vysoke dane a zaroven mohl vsem vasim podrizenym nabidnout vyse uvedeny krasny plat. Ja kvuli svemu adekvatnimu pracovnimu ohodnoceni musel opustit vlastni zem coz me mrzi, ale nelituji toho. Jsem jsem rad, ze dnes existuje moznost podnikat kdekoliv po svete.

Pokud budete mit zajem nabizim vam sluzby moji spolecnosti (danoveho poradenstvi a spravy ucetnictvi) spolu s bezplatnou konzultaci ohledne moznosti danove optimalizace vasi ceske spolecnosti pres zahranicni filialku. Ta by vam mela dat prinest moznost nizsiho danoveho zatizeni u vasi materske spolecnosti a tim vam dat moznost byt vice cenove konkurenceschopny treba vuci temto madarskym kolegum.

PS: ..pro pripadne pokracovani komunikace pls do PM .. at to tu neplnime texty, ktere s oleji nesouvisi.

Predem dekuji a preji prijemny den vsem ctenarum.

S pozdravem
JKazda
 
Back
Top