• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kde parkujete

Kde parkujete


  • Celkem voličů
    21
Já parkuji venku. Respektive sídlištní auto ale prakticky za tři roky bez oděrky. Parkuji buďto podélně nebo někde kde nehrozí tukance ve dveřích. Vždy si raději něco dojdu než parkovat u vchodu a riskovat.. Pokud jsem pochopil správně otázku....

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
přístřešek u baráku, krytý ze tří stran , takže to není ani garáž ani venku ;)
 
různě, podle ročních období a situace. parkovat 4 auta je takovej věčnej kolotoč. ale na ulici prakticky jen při nakládce/vykládce - jinak na střeše garážovýho domu i uvnitř v garáži.
 
Já si platím parkovací stání u baráku. Máme kolmé parkoviště oddělené polovysokou zídkou od hlavní komunikace, tak jsem mimo nejhorší vlivy. Když teď vidím jak jsou auta na hlavní oházená slanou břečkou, tak jsem za to místo fakt rád...

DSC_0015.JPG
 
Já parkuji venku. Respektive sídlištní auto ale prakticky za tři roky bez oděrky. Parkuji buďto podélně nebo někde kde nehrozí tukance ve dveřích. Vždy si raději něco dojdu než parkovat u vchodu a riskovat.. Pokud jsem pochopil správně otázku....

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Já taky venku, ale měl jsem už po týdnu štěstí na důlek od dveří v zadním blatníku přesně v tom lomu, takže je to na slunci z dálky pěkně vidět.

Odesláno z mého Redmi 5 Plus pomocí Tapatalk
 
Já už taky opravoval a od té doby parkuji tak abych těmhle idiotum nešel naproti. 5a668fa43429182aa7fed0288de1122c.jpgc753e4cb8ef26ca009260fbfffc31908.jpg

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Back
Top