• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Netěsní zadní dveře za řidičem

tábor

nový člen
1
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s netěsností zadních dveří. Normálně parkuju v garáži ale jak teď pár dní pršelo, tak jsem nechal stát auto venku a včera jsem zjistil, že na podlaze za řidičem je fakt docela dost vody. Nemáte někdo podobnou zkušenost a hlavně co s tím? Mám jet rovnou do servisu?
 
Děje se to i u trojek.
Rovnou do servisu.
 
Ano, nedej se odbýt a do servisu. Mně v Hradci Králové po telefonu tvrdili, že jsem měl při dešti určitě otevřené okénko nebo dveře a že bych byl první, atd. Po dalším dešti jsem jim to rovnou přivezl, aby si na tu vodu mohli sami "sáhnout". Po čtyřech dnech jsem si svou CX-30 vyzvedl, dle papíru vyměnili nateriál katalogové číslo DGH972973A a DGH973973. Jedná se o nějaký "těsnící trojúhelník ve dveřích", vyměnili v obou zadních dveřích (já měl problém jen za řidičem) a zároveň byl v LZ dveřích prý již z výroby "nedomáčknutý" nějaký těsnící kruhový prvek (ukazovali mi fotku - bylo vidět kudy protékala voda). Auto mám dva dny doma, tak po dalším dešti budu bedlivě pátrat, zda vše OK ;)
 
Back
Top