• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Koncovky výfuku

pit27

nový člen
2
Zdravim chci se zeptat na koncovky vyfuku u cx 5 2,5l AWD . Všechny co jsem vyděl tak maji dvě,ale co jsem si vyhlidl v nemecku tak tam je jen jedna tak se chci zeptat zda to tak je. Obchodnik mi psal ze to je normalni.

$_21.JPG
 
Zaujimave... Keby tu nebola ta fotka tak ani neuverim. Myslim ze v nasich koncinach maju vsetky verzie/motory dvojity vyfuk. Skus pogooglit co to moze byt..
 
Ja som mal dostat povodne CX-5 v lete 2018 vo vybave Attraction a teda modelovy rok 2017, ale kvoli problemom vo vyrobe so Soul Red Crystal farbou mi posunuli termin dodania na jesen 2018 a oznamili mi, ze to uz bude novy modelovy rok 2018 a teda vybava Takumi (vybavy uvadzam len aby bolo jasne, ze sa naozaj jedna o zmenu modeloveho roku). Predajca mi k tomu poslal aj PDF (tipujem, ze od importera) so zoznamom zmien kde sa okrem ineho uvadza aj:
"Kvůli použití SCR se počet výfukových potrubí a koncovek výfuku sníží pouze na jedno, levá část odpadá."

Ale teraz pozeram, ze ty pises 2.5l cize benzin a SCR sa tyka len:
"Vznětové motory D150 a D184 využívají systém SCR (selektivní katalytická redukce)."
 

Přílohy

  • Produkt. info.pdf
    812,1 KB · Zobrazení: 26
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top