• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Kotviace oká

Fraha650

nový člen
25
Dobrý deň,
chcel by som sa spýtať či mi vie niekto poradiť, kde zohnať oká do kufra M6 sedan na uchytenie či už siete alebo zaisťovacích gumených šnúr na zaistenie tašiek alebo iných vecí v kufri aby mi necestovali po celom kufri... Prekvapilo ma, že také auto to nemá. ( všetky doterajšie moje autá to mali )
Dík za relevantné info...
 
Jen pro rozptýlení překvapení - mě tím svého času "rozzlobila" M3 v podpisu, Revolution Top výbava a taky nic :innocent: Byla tam jen "příprava" a tehdy mi prodal sadu úchytů pražský dealer Auto Palace. Dnes to tam na webu nevidím, vypadalo to takto. M6 někdo jistě upřesní, ve své verzi Wagon jsem již měl, tedy neřešil jsem a sedan to může mít i jinak...
 
@MCX3 Řeč je o úchytech do zavazadelníku...
@Fraha650 Oka v kufru má u M6 bohužel jen kombík. U sedanu by neměl být problém to dodělat.
 
Ďakujem vám za reakcie.
Ako uviedol @ajfel a aj @mabu ide mi o úchyty do kufra. Hľadám to už dlhšie na nete, ale zatiaľ bezúspešne. Vyzerá to tak, že aj naďalej mi budú veci lietať po kufri a strašiť ma svojim búchaním. Je smutné, že vlajková loď od Mazdy v naj výbave toto nemá. Skúsim zistiť čo by za to chceli v dealerstve Mazdy.
 
Je smutné, že vlajková loď od Mazdy v naj výbave toto nemá. Skúsim zistiť čo by za to chceli v dealerstve Mazdy.
Má, ale jiná verze karosérie. Kup si síť i s úchyty.
 
Predpokladám "kombik", a čo v sedane sa kufre nevozia ???;):worried:;)
Ďakujem za ponuku @shr3k , ale práve o to ide, že sieť mám, len ju neviem a nemám kam uchytiť.:oops::worried:
 
Poslední úprava:
:) Vďaka za správne nasmerovanie, a máš pravdu uberiem otáznikov. Mimochodom pošlem Ti SZ vo veci úprav mojej M6, keďže to vyzerá, že bude možné vybehnúť na Moravu či do země České bez zbytočných buzerací...
 
Vďaka za upozornenie, tie upínacie prvky som si nevšimol. To by som navŕtal do plata, či priamo do plechu podlahy kufra?
Musím lepšie poštudovať.
 
Zeptej se u dealera, kolik by chtěli za ty úchyty. Porovnej s cenou sítě, o které píše @shr3k a dostaneš cost/benefit. Nedokážu posoudit náročnost montáže, předpokládám, že se musí vrtat do plechu.
 
Poslední úprava:
Predpokladám "kombik", a čo v sedane sa kufre nevozia ???;):worried:;)
Ďakujem za ponuku @shr3k , ale práve o to ide, že sieť mám, len ju neviem a nemám kam uchytiť.:oops::worried:
Ti není žádná nabídka, jen jsem ti to vyhledal v Google za tebe.

Odesláno z mého Mi 10 pomocí Tapatalk
 
Back
Top