• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Koupím zachovalý exemplář

Buddha

výkonný člen KLANu
270
Přemluvil jsem a ujezdil kamaráda, aby vyměnil VW za Mazdu 3, nejlépe BM HB s nájezdem do 80 tis. Km. Pokud někdo kupuje novější a tahle mu přebývá, dejte vědět, pls.
 
Zdar, nějaký cenový rozpočet ? Když jsem jel nedávno přes Hradec, stála tam jedna červená v bazaru, najeto kolem 70 tis/km v plný výbavě, cena něco málo přes 350 tis. Kč.

Taky v Příbrami když jsem čekal v servisu jsem koukal na dvě, r.v 2017
 
Já možná pustím svojí někdy v průběhu podzimu. Ale pořád nejsem rozhodlý, takového auta se těžko zbavuje. Aktuálně najeto 85k.
 
Taky v Příbrami když jsem čekal v servisu jsem koukal na dvě, r.v 2017

V Příbrami jsem obě červené projel. Jedná před FL a druhá po FL. Před FL je dost domlacena kosmetický a dost oddelany interiér a cítit cigára a ta po FL má dotlucenou od kamínků haupnu a dodrbanou podlahu v kufru. Asi bych hledal jinde.



Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Rad bych videl nektere celorocne jete auto bez domlacene HAUBNY. Zvlaste pak u Mazdy, ktera ma vrstvu laku blizici se nule a navic mekkeho, jako maslo. Jestli nekdo hleda vonavku, musi do funglovky.;)
 
Nebudu tě přesvědčovat o opaku ale ta červená je nejhorší. Já koupil eternal blue 2018 a nemá jedinou tupku od kamínků. Byla voskovana pod zarivkami u @Natural a důkladně prohlidnuta. Je to o stylu jízdy a o štěstí ale ta v Příbrami je domlacena dost.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
No prosim... A to má najeto bezmála 30tisic km.
Je to prostě o štěstí.. Stylu ježdění a lokacích kde jezdíš. Ale za 350 tisíc samozřejmě těžko něco takového sežene. Sám jsem dal mnohem více za 04/2018 co má najeto 15 tisíc km.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Hezké BM za 350 bude asi dost socka nebo nic moc kosmetika. Já bych svou 04/2017 revo 121KW pustil za min 400. Kdybych teda chtěl prodat no, ale jelikož není co místo toho tak není moc důvod prodávat....
 
Je to krásné auto a byla radost se v něm okreskách kolem Zlína projet. Jen ta cena no se mi zdá trochu přehnaná, ale je to jen můj názor.
Slyšel jsem, že jsi hledal něco v úplně jiné cenové kategorii...

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
Slyšel jsem, že jsi hledal něco v úplně jiné cenové kategorii...

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
Tak v jiné cenové kategorii. Já nevím, ale kdyby to auto mělo alespoň 121 kW, tak ho okamžitě beru za tu uvedenou cenu.
Podle mě by adekvátní cena byla 430 000,- (což bych asi dal). Ale říkám nejsem odborník, ale nějaký čas už sleduji náš trh a prostě se mi to zdá moc. Třeba někdo jiný bude mít jiný názor a s touto cenou auto koupí, protože je to fakt krásný kousek. Na druhou stranu se auto už nějaký ten měsíc nabízí, tak asi nejsem sám.
 
Chce to prostě zkusit jiný trh.

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
 
A proč nezkusis smlouvat. U každé Mazdy jsem vyjednal slevu a pak si vybral tu co mi nejvíce voněla. Prostě zavolej a řekni jim ze jsi ochoten zaplatit 430 tisíc a možná pak pojedeš rovnou ke @shr3k pro odemceni výkonu.

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
V Příbrami jsem obě červené projel. Jedná před FL a druhá po FL. Před FL je dost domlacena kosmetický a dost oddelany interiér a cítit cigára a ta po FL má dotlucenou od kamínků haupnu a dodrbanou podlahu v kufru. Asi bych hledal jinde.



Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
Dekuji jmenem budouciho Mazdaka.
Mazdar
 
Tak to je super zpráva... :D

Odesláno z mého MI 9 pomocí Tapatalk
Tajy. A 24 tis sleva na palivo. Doplnky nemuzu zahrnout do ceny starsiho kusu, bohuzel.
Vsichni milujeme Mazdy jako neocenitelne, ale prodejni trh ma taky sva pravidla.
 
Back
Top