• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Kresby aut na zakázku

Dragarta

rodinný člen KLANu
134
Ráda bych vám zde na fóru občas ukázala a nabídla své výtvory s auty. Kdysi dávno na konci základní školy poháněna všemožnými závodními hrami jsem strašně ráda kreslila jedno auto za druhým. Později jsem přešla na úplně jiné náměty a na auta sáhla jen opravdu výjimečně až do loňského srazu Mazda Bohemia. Cvičně jsem si zkusila pár skic, později v klidu domova i něco náročnějšího a zjistila jsem, že mne to i po tak dlouhé době opravdu baví.

Nechci však kreslit jen do šuplíku. Raději bych někomu udělala radost originální kresbou jeho vlastního auta, kterou si pak může vystavit a mít ho stále na očích. Později plánuji také zkusit výrobu kovových přívěšků s různými Mazdami a určitě mne napadne i něco dalšího. To vše pro mne bude symbolická bokovka - způsob, jak si odděleně od klasické práce trochu přivydělat na vysněnou MX-5 ☺️ Dovoluji si tedy přiložit i svou nabídku a pokud by vás to zaujalo, napište mi prosím soukromou zprávu a domluvíme se na detailech.

Typy zakázek​

mx5.jpg
Černobílá skica tužkou na bílém nebo barevném papíru formátu A4 (29,7 × 21 cm)
Základní cena: 750 Kč
RX8-final.png
Plnobarevná detailní ilustrace auta markery a pastelkami na formátu A4 (29,7 × 21 cm)
Základní cena: 2 100 Kč
• Každé další auto nebo další pohled: + 1 200 Kč
• Částečné pozadí: + 600 Kč

Plnobarevná detailní ilustrace auta markery a pastelkami na formátu A3 (42 × 29,7 cm)
Základní cena: 3 900 Kč
• Každé další auto nebo další pohled: + 2 100 Kč
• Částečné pozadí: + 1 050 Kč

Je možné přidat znak auta, nakombinovat více úhlů pohledu na jeden papír nebo i více aut najednou. Pokud vás napadá nějaký další formát nebo způsob ztvárnění vašeho auta, napište mi a určitě něco vymyslíme ?

Veškeré ceny jsou pouze orientační a mohou se lišit podle složitosti vašeho konkrétního přání (například auto se složitým polepem bude náročnější). Tyto zakázky jsou určeny pouze pro soukromé účely. Pokud mi dáte svolení výsledné dílo dále reprodukovat (s vyretušovanou SPZ, nálepkami apod) dostanete 20% slevu na celou zakázku.

Jak probíhá spolupráce​

Kreslím podle vašich vlastních fotografií, které kombinuji s dalšími kvalitními fotoreferencemi. Nevadí tedy, že vaše fotka není úplně ukázková. Vyberete si, který úhel pohledu autu nejvíc sluší a já připravím rychlou skicu. Po jejím odsouhlasení vás poprosím o platbu a následně ilustraci dokončím. Výsledkem je podepsaný originál vhodný k zarámování (doporučuji sklo s UV ochranou), který vám může zdobit garáž nebo obývák. Kromě něj dostanete taky digitálně vyčištěný sken ve vysokém rozlišení a můžete si tak nechat vytisknout i o dost větší reprodukci (z kresby na A4 jde vytisknout až A2).

Vyzvednutí je možné po domluvě v Praze Řepích, na některém Mazda srazu nebo zaslání poštou / zásilkovnou. Mohu připravit a podepsat také profesionálně tištěné reprodukce na kvalitním fotopapíru za 100 Kč A4 / 200 Kč A3.
 
Mám právě ve výrobě své vlastní kovové odznáčky s MX-5 NA, a tak jsem otevřela už i předobjednávky v e-shopu. Hotové a zkompletované budou začátkem prosince (pak přidám i skutečné fotky), takže pokud byste sobě nebo někomu chtěli udělat radost malou Miatkou, budou akorát včas před Vánoci :D
https://obchod.dragarta.com/odznacky-auta/

NA-classic-red-ksiltovka.jpgNA-sunburst-yellow-batoh.jpgNA-british-racing-green.jpg

Když budou mít úspěch, ráda samozřejmě připravím i další generace MX-5 nebo třeba i oboustranné klíčenky 1f4aa.png2764.png
 
Mám právě ve výrobě své vlastní kovové odznáčky s MX-5 NA, a tak jsem otevřela už i předobjednávky v e-shopu. Hotové a zkompletované budou začátkem prosince (pak přidám i skutečné fotky), takže pokud byste sobě nebo někomu chtěli udělat radost malou Miatkou, budou akorát včas před Vánoci :D
https://obchod.dragarta.com/odznacky-auta/

Zobrazit přílohu 48768Zobrazit přílohu 48769Zobrazit přílohu 48767

Když budou mít úspěch, ráda samozřejmě připravím i další generace MX-5 nebo třeba i oboustranné klíčenky Zobrazit přílohu 48770Zobrazit přílohu 48771
Už jsem ti je okukoval na FB.😉Jsou parádní.👍Jeden bych asi uživil.A kdyby bylo do budoucna NCfl,tak bych byl v sedmém nebi.😂
 
Už jsem ti je okukoval na FB.😉Jsou parádní.👍Jeden bych asi uživil.A kdyby bylo do budoucna NCfl,tak bych byl v sedmém nebi.😂
Díky moc, na NC snad příští rok taky dojde. Jen mne teda trochu děsí představa, že budu muset u všeho navrhovat zvlášt před facelift a facelift :D Na každou verzi musím mít totiž matrici zvlášť, takže by bylo o dost praktičtější, kdyby majitelé úplně nelpěli na své verzi. Zkusím pak k tomu udělat nějakou anketu :)
 
Díky moc, na NC snad příští rok taky dojde. Jen mne teda trochu děsí představa, že budu muset u všeho navrhovat zvlášt před facelift a facelift :D Na každou verzi musím mít totiž matrici zvlášť, takže by bylo o dost praktičtější, kdyby majitelé úplně nelpěli na své verzi. Zkusím pak k tomu udělat nějakou anketu :)
Záleží na tobě a jak ti to bude vyhovovat.Když nebudu mít FL svět se k vůli tomu nezboří.😄
 
Zase je fakt, že NC FL je prostě hezčí a usměvavější. A s tím souhlasí dokonce i majitelé, kteří mají NC před FL :D
 
Zase je fakt, že NC FL je prostě hezčí a usměvavější. A s tím souhlasí dokonce i majitelé, kteří mají NC před FL :D
S tím také souhlasím a bylo by to asi ideální, kdyby se prostě udělala jen fl verze :) U NB to samé, fl mi prostě přijde stejně hezčí.

Je to krasna prace. Delas i motorky, popr. karikaturu motorky?
Zatím jsem nedělala, ale asi bych zvládla, pokud myslíš ilustraci :) Ale nejspíš by mne to tak nebavilo jako auta :laughing:
 
Poslušně hlásím, že nová várka kovových odznáčků s generací NB je právě k předobjednání v e-shopu 1f389.png Rozšoupla jsem se a připravila 15 barevných variant, tak snad si každý vybere tu svou 1f642.png A pokud náhodou máte jiný než tovární lak, můžete si vyladit libovolný odstín při minimálním odběru 2 kusů.

Taktéž jsou k předobjednání již vyprodané barvy NA a můžete si nadiktovat i svou barvu mrkačky na přání.
https://obchod.dragarta.com/odznacky-auta/
miata-nb-enamel-pin-variants.png
Cena zůstává 190 Kč za kus, jen custom barvy jsou o něco málo dražší. Za 10 Kč příplatek si můžete dokoupit speciální kovová zapínání, která lze uvolnit pouze zmáčknutím a povytáhnutím (klasické gumové dostanete vždy). Odznáčky budou hotové a zkompletované v dubnu a v košíku máte nově i možnost vyzvednutí na velkém srazu na Rozkoši. 1f4aa.png2764.png
 
Všechno bude :D
Jen asi, abych byla konzistentní, ani v dalších generacích nebudu dělat facelifty. Tak snad přivřete oko :>
 
Miatí odznáčky s NB jsou hotové, tak přikládám ještě fotky, jak vypadají naživo :blush: Včetně první generace NA! A já se rovnou pouštím do navrhování NC a ND zároveň, protože uzávěrka je neúprosná, tak abych to stihla do velkého MX-5 srazu na Rozkoši :)

První dvě generace ve všemožných odstínech jsou zatím dostupné na e-shopu: https://obchod.dragarta.com/odznacky-auta/

1.jpg 2.jpg 4.jpg 33.jpg 1-NB.jpg 2-NB.jpg 4-NB.jpg 33-NB.jpg
 
Poslední úprava:
To už vím,už je doma.😉 Opět povedený jako posledně.Jenom škoda, že NC bude před fl.😕I tak se mnou můžeš počítat.😁👍
 
To už vím,už je doma.😉 Opět povedený jako posledně.Jenom škoda, že NC bude před fl.😕I tak se mnou můžeš počítat.😁👍
Mrzí mně to, ale nemůžu se zavděčit všem :( Chtěla bych tedy v budoucnu udělat ještě oboustranné klíčenky a tam naopak kreslit ty facelifty. Ale nemile mne překvapilo, že NC má facelifty hned dva. To mi nějak doteď nedošlo, takže zase neuspokojím všechny :joy:

:confused: MX-3 bych si koupil asi jen já, že...
No kdybys jich vzal 100, tak můžeš být klidně i sám :laughing:
 
Back
Top