• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Který autorizovaný servis Mazda Praha

Kuba M.

nový člen
12
Zdravím všechny. Máte někdo zkušenosti s autorizovanými servisy pro Mazda v Praze nebo okolí?
Který by jste mi případně doporučili. Na běžný servis (olej, filtry, gumy atd. )
Děkuji za odpovědi.
 
Jde o to jak blízké okolí ?. Z vlastní zkušenosti v Praze CarStar (ale tam už přes rok nejezdím), poslední 2 roky Příbram (zatim dobrý přístup, vstřícnost hlavně p. Běle) a z místní diskuze Mazda Tábor
 
Jezdím pravidelně trasu Praha - Hradec Králové takže okolí považují kdekoliv na této trase :)
 
Jezdím pravidelně trasu Praha - Hradec Králové takže okolí považují kdekoliv na této trase :)
Těžko říct, pokud se Auto Hüttl, který je v pronájmu místo Bošina servisu osvědčí. Kodecar bych asi vynechal. Louda možná.
 
Ahoj všem,

Řeším stejný problém. Autorizovaný servis v Praze na pravidelné prohlídky.

Pokud bych nechtěl jezdit až do Počernic do Car Star, je podle vás lepší Spořilov nebo Jeremiášova? Případně to mám blízko i na Kladno.
 
Po zkušenostech s výměnou zrcátka Kladno nedoporučuji, stejně tak po chaosu při objednávání čelního skla nedoporučuji ani Spořilov
 
Já měl na Kladně čtyři garančky a v pohodě, ovšem chce to aby byl přítomen přijímací technik Holegcha, s ním je dobrá domluva. Při poslední garančce před měsícem, tam servisovali i M3 podle rámečků na spz, koupenou v Car Staru.....
 
Já měl na Kladně čtyři garančky a v pohodě, ovšem chce to aby byl přítomen přijímací technik Holegcha, s ním je dobrá domluva. Při poslední garančce před měsícem, tam servisovali i M3 podle rámečků na spz, koupenou v Car Staru.....
Mne v CarStar pri prvej návšteve vymenili rámiky pod ŠPZ za ich (bez opýtania, mal som predtým od CB Auto), všimol som si to až doma ?‍♂️
Klaňácke mi tam naposledy našťastie nechali..
 
Máte někdo zkušenosti s autorizovanými servisy pro Mazda v Praze nebo okolí?
Pročti si vlákna na hodnocení jednotlivých servisů a rozhodni se. Každý jednotlivec může mít trcohu jinou zkušenost, tam najdeš zkušeností celou řadu. Za mě CarStar, v Jeremiášové jsem nikdy nebyl, Auto Palace je fabrika a funguje tak. Ovšem když mi nějakej jouda naboural zadek, tak v Carstaru mi nabídli termín až za 3 týdny, náhradní auto neměli :confounded: , zatímco v Palace mi vzali hned, spolupracující Auto Strž mi hned zajistil náhradní auto (Superb, z pojistky), a slušně opraveno za 9 dní. Takže na opravy je Palace pro mě dobrý.
 
Mne v CarStar pri prvej návšteve vymenili rámiky pod ŠPZ za ich (bez opýtania, mal som predtým od CB Auto), všimol som si to až doma ?‍♂️
Klaňácke mi tam naposledy našťastie nechali..
Tak to mi prijde docela jako drzost. Jeste, ze tam nejezdim, mam znacky bez ramecku lepene na kastli, to by bylo skody, nez by tam narvali svoje ramecky :expressionless:
 
Tak právě ten mi řekl, že na výměnu zrcátka kvůli špatnému sklápění tam potřebuji nechat auto 2 dny ?. V CarStar mi to vyměnily, než jsem u nich stihl vypít kafe ?
? ale garančku mi tam dělaj na počkání, tak za hodinku a půl.
 
Je zajímavé že s Auto Jeremiášova nejsou skoro žádné zkušenosti, přitom pokrývá velkou část Prahy.
 
Já jsem s Auto Jeremiášova spokojený. Akorát když jsem ještě zjišťoval ceny jinde tak patřili mezi ty dražší servisy. Ale zase je mám celkem blízko a co zaplatím navíc na servise ušetřím na čase. Nevýhoda je, že nechtějí vlastní olej, takže na garančky do Jeremiášova a výměnu oleje řeším jinak.
 
Poslední úprava:
Přátelé už jste v praze dělali nějaké lakové opravy? Na Spořilově mi měnili zadni nárazník, nebylo to 100% ale to by asi nebylo nikde. Teď se chystám na přední nárazník. Kam s ním ?
 
Mě v CarStaru lakovali nový díl a dělali rozstřik. Pro mě je to k nepoznaní takže spokojenost. (viz moje karta o autě)
 
Nevim, co ti lakovali, ale naraznik je neco diametralne odlisneho od ostatnich dilu a to zvlaste u Mazdy, kde uz z fabriky vyjizdi auta s plasty o x odstinu jinde, nez ostatni dily....?
 
Mne v CarStar dávali nový nárazník a hovorili že to vozia lakovať niekde inde, takže to nieje až tak ich zásluha..

Kvalita dobrá, len keď ho nasadzovali tak odreli tú hranu medzi nárazníkom a tým plechom vedľa.
 
Back
Top