• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

nezávislý Car Service Care - Praha (Chrášťany)

A50i

nový člen
5
Dobrý den, mám Mazdu 6 GH - 2010 benzin.
Myslím, že potřebuji vyměnit ložisko předního kola.
Jde o to, že jsem cizinec a tím vysněná kořist každého autoservisu.
Můžete mi doporučit nějaký servis v okolí Prahy 6 (Bubenec) / Suchdol?
Děkují!
 
Jak jsem slíbil, podělím se o své zkušenosti.
Tento týden jsem byl v autoservisu.
Bylo to snadné najít a docela fajn.
Na metro Zličín je to 5-7 minut autobusem.
Robert je velmi pozitivní člověk, ale asi jsem ho na začátku trochu šokoval, protože jsem přijel s bulharskými poznávacími značkami.
Ráno jsem přivezl auto a večer bylo připraveno.
Problém byl vyřešen.
Výměna ložiska mě stála 6300 kč, což bylo trochu víc, než jsem čekal.
Chlap mi vysvětlil, že výměna ložiska vede k výměně snímače ABS, takže to cenu zvýšilo. (Jaké jsou vaše zkušenosti s výměnou ložiska?)
Instalované ložisko bylo FAG, které v AutoKelly stojí 1600 a v servisu mi za něj naúčtovali 2400.
Nejsem si jistý, jestli je to v ČR normální.
Jinak Robert vypadá, že ví co dělá a aut Mazda tam mají hodně.
Také je autorizovaný partner Mazdy a nabízí výměnu oleje/filtrů a roční prohlídku, která jde na oficiální profil Mazda vašeho vozu.
Omlouvám se za případné chyby, používám překladač :)
 
Jak jsem slíbil, podělím se o své zkušenosti.
Tento týden jsem byl v autoservisu.
Bylo to snadné najít a docela fajn.
Na metro Zličín je to 5-7 minut autobusem.
Robert je velmi pozitivní člověk, ale asi jsem ho na začátku trochu šokoval, protože jsem přijel s bulharskými poznávacími značkami.
Ráno jsem přivezl auto a večer bylo připraveno.
Problém byl vyřešen.
Výměna ložiska mě stála 6300 kč, což bylo trochu víc, než jsem čekal.
Chlap mi vysvětlil, že výměna ložiska vede k výměně snímače ABS, takže to cenu zvýšilo. (Jaké jsou vaše zkušenosti s výměnou ložiska?)
Instalované ložisko bylo FAG, které v AutoKelly stojí 1600 a v servisu mi za něj naúčtovali 2400.
Nejsem si jistý, jestli je to v ČR normální.
Jinak Robert vypadá, že ví co dělá a aut Mazda tam mají hodně.
Také je autorizovaný partner Mazdy a nabízí výměnu oleje/filtrů a roční prohlídku, která jde na oficiální profil Mazda vašeho vozu.
Omlouvám se za případné chyby, používám překladač :)
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na zadání do elektronické servisní knížky. Opravdu se tam servis propíše. Měl jsem pocit, že k tomu mají přístup pouze autorizáky?
Jinak lokalita pro mě skvělá, tak by určitě dobrá alternativa kromě klasických pražských autorizáků.
Děkuji
 
Myslím, že nabídka platí pouze na výměnu oleje a roční kontrolu, ale lepsi zavolejte, protože moje čeština není dobrá, takže jsem možná přehlédl nějaké podrobnosti.
 
Jezdím k Robertovi 2 roky na servisní prohlídky a vždy mám zápis v servisce. Vždy super domluva a ceny přijatelné.

Robert dříve pracoval v Auto Jeremiášova takže se celkem vyzná.
 
Nerozumím. Kalibraci ti dělá PCM sama co 2000 km.
Pri 80.000 km preventívne som dal meniť podložky pod vstrekovačmi a podľa rozpisu faktúry od mazda servisu následne vykonali aj kalibráciu vstrekov. (možno kalibrovali PCM ?)
Charakteristike motora to vtedy veľmi pomohlo vo všetkých parametroch, reakcia na plyn , zrýchlenie, spotreba etc.
Teraz má motor 150.000 km, preventívne chcem dať znovu vymeniť podložky vstrekovačov a nechcel by som, aby bola vykonaná iba výmena podložiek, bez následnej SW kalibrácie-kontroly vstrekovačov.
Naša Mazda3 teraz jazdí v Prahe a okolí a občas pendluje medzi CZ a SK.
Preto sa pýtam na servis Praha a okolie.
 
Jak jsem slíbil, podělím se o své zkušenosti.
Tento týden jsem byl v autoservisu.
Bylo to snadné najít a docela fajn.
Na metro Zličín je to 5-7 minut autobusem.
Robert je velmi pozitivní člověk, ale asi jsem ho na začátku trochu šokoval, protože jsem přijel s bulharskými poznávacími značkami.
Ráno jsem přivezl auto a večer bylo připraveno.
Problém byl vyřešen.
Výměna ložiska mě stála 6300 kč, což bylo trochu víc, než jsem čekal.
Chlap mi vysvětlil, že výměna ložiska vede k výměně snímače ABS, takže to cenu zvýšilo. (Jaké jsou vaše zkušenosti s výměnou ložiska?)
Instalované ložisko bylo FAG, které v AutoKelly stojí 1600 a v servisu mi za něj naúčtovali 2400.
Nejsem si jistý, jestli je to v ČR normální.
Jinak Robert vypadá, že ví co dělá a aut Mazda tam mají hodně.
Také je autorizovaný partner Mazdy a nabízí výměnu oleje/filtrů a roční prohlídku, která jde na oficiální profil Mazda vašeho vozu.
Omlouvám se za případné chyby, používám překladač :)
Podívej tohle je teda úlet. Ložiska jsem dělal na GH 2.0 2010 obě dvě přední. Jedno ve 140tkm, druhý ve 190tkm. Jestli něco nesnášim, tak je to učtování že něco stojí někde v kelly na eshopu 1600, on ti to prodá za 2400 a navíc on to ve fínale koupil na svojí slevu třeba za 1000,- K ceně práce, jednou mi to dělal vedle mě pán na Poděbradský, za 3h hotovo, řekl si 1600,- Letos jsem to v létě řešil taky, dělali mi to v Hostivích kluci, co dělají hlavně Porsche, měl to hotový za 2h, stál jsem nad nim a kecal s ním, 1100,- práce. Ložisko jsem přivezl po dohodě vlastní z díly cardo za asi 900,- ... Servisáci se chovaj kolikrát hůř jak autorizák, resp. hrajou si cenově na autorizák, ale oni nejsou autorizák, maj někde nějakou dílnu 100m2, kde je kolikrát v zimě zima, špína atd... :) Jinak kvalitu má Robert dobrou, znám hodně lidí co tam jezdí s MX5 a jsou spokojený. Hodnotím jen cenu.
 
Back
Top