• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Ofuk zadní parkovací kamery

Dobro

člen KLANu
32
Zdravím, máte někdo zkušenosti s tímto produktem? Jde o originální díl Mazda (Mazda rear camera cleaner) . Je jen pro Japonský trh ale nechá se zaslat do Evropy. Montáž v autorizovaném servisu Mazda? Jak by to bylo se zárukou?
Screenshot_2024-04-02-18-49-40-945_com.android.chrome-edit.jpg Screenshot_2024-04-03-14-24-37-045_cn.wps.moffice_eng-edit.jpg Screenshot_2024-04-02-18-50-06-327_com.android.chrome-edit.jpg
 
Ahoj, nemam skusenost ale pokial vies ako a odkial to objednat tak by som si to rad objednal. v Bratislave je servis zameriavajuci sa na japonske auta a myslim ze tam by to vedeli namontovat ak by sa autorizak branil
 
Ahoj, nemam skusenost ale pokial vies ako a odkial to objednat tak by som si to rad objednal. v Bratislave je servis zameriavajuci sa na japonske auta a myslim ze tam by to vedeli namontovat ak by sa autorizak branil
Autorizovaný servis Mazda nechce montovat, byl by problém se zárukou, stránka zde 🙂
 
No tak to nechat namontovat servis neautorizovaný, nebo si to namontovat sám...
myslim ze tu by to mohli vediet urobit
 
Mne teda viac ako kvapka vody na kamere viac vadí blato a zaschnutá soľ, ktorú to aj podľa toho letáku neočistí. Ostrekovač, ako má napr BMW alebo skrytá kamera ako má VW by boli lepšie riešenia.

Ja len tak, aby ste neboli po toľkej námahe nakoniec sklamaní.
 
Mne teda viac ako kvapka vody na kamere viac vadí blato a zaschnutá soľ, ktorú to aj podľa toho letáku neočistí. Ostrekovač, ako má napr BMW alebo skrytá kamera ako má VW by boli lepšie riešenia.

Ja len tak, aby ste neboli po toľkej námahe nakoniec sklamaní.
Ostřikovač kamery by byl lepší,má i Škoda Octavia 4,u Mazdy jen toto.
 
vsetko lepsie ako nic. nahodou predna kamera priamo od mazdy sa neda kupit? videl som ju kdesi na japonskej stranke ale nevidel som nikde moznost obejdnat. aktualne pouzivam fitcamx ale ak by bol original asi by to bolo este lepsie
 
vsetko lepsie ako nic. nahodou predna kamera priamo od mazdy sa neda kupit? videl som ju kdesi na japonskej stranke ale nevidel som nikde moznost obejdnat. aktualne pouzivam fitcamx ale ak by bol original asi by to bolo este lepsie
 
Back
Top