• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

karosérie Kvalita, tloušťka a odolnost laku

Haddon

nový člen
1
Ahojte, mam Mazdu CX5 kupovanu október 2017 s príplatkovým lakom SOUL RED CRYSTAL,
pravdupovediac som čakal od mazdy viac,narátal som už viac ako 100 odrenín od kamienkov a to si dávam sakra pozor a dodrzujem odstup pred autami vpredu, mam najazdených necelých 25tis,
auto(lak) by malo vydržať niečo viac. To že je obitá predná kapota logicky beriem, ale sú miesta na boku auta v takom uhle že je mi divne ako sa tam ten kamienok odrazil a že je to vôbec možné. Mam ďalšie auto s ktorým jazdím do práce Rapida, ten je skoro o dva roky starší a musím povedať že lak sa s Mazdou nedá porovnať a takmer žiadne odreniny. Má s tým niekto podobne skúsenosti?
 
Ja mam eternal blue a tiez mam kopu odrenin a dierok na kapote. A aby nebolo malo tak uz mam aj celne sklo rozbite. :(
 
Ja som mal presne to iste na SoulRedCrystal, CX-5 2018, katastrofa, sama biela bodka po 1 roku prevádzky, a ešte aj zboku auta a to aj na zadných blatníkoch a aj na zadných bočných dverách! Fakt často nepochopiteľné... :-( Teraz mám CX-5 2019 a ešte aj fólie všade vpredu, tak som zvedavý, či bude rozdiel, a naviac údajne mali tie laky koncom r.2018 upravit...neviem či je to pravda...A jasné že som na 2 mesačnom aute už od kamienka z protiidúceho auta rozbil predné sklo :-( Podrbané slovenské cesty, na ktoré sypú v zime štrk (a nie aspoň piesok)...Veľmi blbý spôsob ošetrovania ciest na SK...
 
Som po dvoch krupobitiach. Po prvom som to dal opravit a po druhom uz nie. Serem na to. Ujo opravár sa len zasmial. Vravel, že mazdy majú najslabšie plechy. Mám aj odreninky od kamienkov. Čo už. Človek čakal, že auto za milión bude mať lepsiu plecharinu. Život ide ďalej.
 
Back
Top