• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika LED denní svícení místo halogenu W21/5W

Díky za průkopničinu, mě to čeká až za pár let, ale asi to zkusím.
Musím říct, že nejsem extra velký fanda bílých (modrých) světel, ale hodně mi vadila ta žlutá vedle bílé.
A druhý pár včera dorazil :)
 
Nevím, proč by to na STK měli řešit? Přece se nedívají na jednotlivé žárovky, jestli jsou homologované :D
 
Tak jsem vyměkl a před včerejší STK jsem tam dal zpět halogeny. Když jsem se na to pak ptal technika, tak říkal, že to neřeší. Za 2 roky to risknu s LEDkama.
Úplně jsem zapomněl, jak to vypadá s těmi skoro oranžovými halogenkami hrozně 🤮 . LED z Ali mám skoro 4 roky pořád ty první. Trochu opravím návod od HHBota, patice se povoluje pootočením doleva (z pohledu směru jízdy).
Taky mám pořád ty první.Díky za opravu,už si to taky úplně nepamatuju.🤣Možná jsem to myslel z pohledu montéra ze předu.😂
 
Ahoj, měl bych dotaz. U některých skladovek (HB) je ve výbavě psané LED denní svícení, tzn. jen LEDky místo halogenů? Matrix je předpokládám pořád jen jako součást paketu Style... A ještě k zadním světlům - pochopil jsem správně, že pokud jsou v té základní variantě, tak ty vnitřní jsou nefunkční? Jakože Potěmkin?
 
Ahoj, měl bych dotaz. U některých skladovek (HB) je ve výbavě psané LED denní svícení, tzn. jen LEDky místo halogenů? Matrix je předpokládám pořád jen jako součást paketu Style... A ještě k zadním světlům - pochopil jsem správně, že pokud jsou v té základní variantě, tak ty vnitřní jsou nefunkční? Jakože Potěmkin?
LED denní a plnohodnotné zadní světla jsou vždy jen u paketu Style. U těch popisků mají většinou psané kraviny. Pokud chceš originál LED denní a zadní (oba kruhy), tak paket Style. U něj jsou i Matrix světla.
 
Jasně, díky za vysvětlení. Jen mě to trochu překvapilo, podobnou základní "výbavu" bych čekal spíš u číňana nebo nějaké dacie...
 
Jo, to už se řeší od roku 2019. S každým novým faceliftem se stále čeká, že to změní, ale pořád stále nic. V roce 2024 mít na autě za 700k halogen je děs.
 
Jo, to už se řeší od roku 2019. S každým novým faceliftem se stále čeká, že to změní, ale pořád stále nic. V roce 2024 mít na autě za 700k halogen je děs.
Myslím, že se to nezmění.Pak by nebyl důvod kupovat paket style,ale máš svatou pravdu, vypadá to hrozně.
 
Ahoj, jedna otázka.
Ak sa vymenia zadné svetlá vnútorné za tie style bude to fungovať alebo treba potiahnuť káble?? Osobne si myslim že to asi nebude fungovať 🫣
Ďakujem
 
Viz odpověď v tomto tématu :)
 
Oukej, myslel som si to že to nebude jednoduché. Tým pádom pre mňa 3jka stráca zmysel. Nagisa neponúka túto možnosť a teda dať za auto 32000€ a mať ju v lacnom osvetlení je dosť blbé 🫣...škoda.
 
Pánové, poradil by mi někdo, zda se dají tyto LEDky koupit i jinde? Na Alíku se dá koupit jen jeden poslední kus a Gůgl moc nepomohl. Případně pokud by se někomu doma dva kousky válely, rád odkoupím. Příští týden bych si měl vyzvednout novou troječku G 150 Homura modelový rok 2024, ale stejně jsou tam pořád halogeny, což je fakt hnus fialovej. Teda vlastně žlutej....:confused:
 
Pánové, poradil by mi někdo, zda se dají tyto LEDky koupit i jinde? Na Alíku se dá koupit jen jeden poslední kus a Gůgl moc nepomohl. Případně pokud by se někomu doma dva kousky válely, rád odkoupím. Příští týden bych si měl vyzvednout novou troječku G 150 Homura modelový rok 2024, ale stejně jsou tam pořád halogeny, což je fakt hnus fialovej. Teda vlastně žlutej....:confused:
Ahoj, nejsou to jediny ledky. Ja koupil 2 pary tehle a 3 mi odesly behem par mesicu. Pak jsem vybral uplne jiny a ty drzi... ale ty uz taky nemaj. Letmo jsem kouknul na ali a je tam alternativ spousta. Zase nestojej tolik aby se clovek zhroutil, kdyz budou na prd...
 
Ahoj, to je dobrá zpráva, mohl bys sem prosím dát odkaz na nějaké další alternativy? Přiznám se, že jsem naprostá elektro - lama a nerad bych tam dával něco, co pak třeba bude hlásit chybu, nebo jinak zlobit. Díky moc.
 
S těmi LEDkami je největší problém v tom, je vyměnit - a opravdu nechcete aby vám vypadla do světlometu :p
 
Back
Top