• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Legendy 2017, Praha-Bohnice

eko1980

rodinný člen KLANu
1 621
Zdarec nekdo z vas ma namireno zde http://www.legendy.cz/ ? Pokud ano mohli bysme dat rec,jedu do Prahy na vikend za kamosem a deme se tam kouknout takze jestli ma nekdo zajem se setkat na te akci tak dejte vedet :)
 
shr3k
V sobotu te teda poznam jak slintas nad KIA Stinger V6 :D Zitra rano jedu Ostrava - Praha ke kamosovi tak doufam ze v sobotu budete mit trika MazdaKlan jak mel MildaMps v Ostrave na srazu :)
 
V motor priestore je vidiet , ze vystaveny Stinger je este velmi, velmi predseriovy vyrobok, ale uz aj tak nadherny kus auta.

Otazka mimo tema :
Pozna niekto odpoved na otazku , z akych pricin montuju vyrobcovia auta-brzd strmene na brzdove kotuce na rozne miesta ?
Videl som auta so strmenmi na kotucoch vpredu , inokedy na vrchu, potom vzadu.
Stinger na obrazkoch, predne koleso strmene vzadu, zadne koleso strmene vpredu.
 
Ptal jsem se na to. Je to finální verze, jediný kus v Evropě zatím, hned po akci to jede někam do Slovinska. My jsme třetí země, kde se ukázala. Pozice brzdových třmenů většinou závisí na typech závěsů kol, umísťují se tak, aby s nimi nekolidovaly. Jinak je to prakticky (až na nějaké výjimky, jako jsou formule atp.) jedno.
 
Za mě hodně fajn. Prohlížel jsem si ho docela dlouho a zanechal ve mě pozitivní dojem. Akorát bych chtěl šedou barvu a antracitová kola...
A co pan Shrek? Zvažuješ jeho koupi dál?
 
Ptal jsem se na to. Je to finální verze, jediný kus v Evropě zatím, hned po akci to jede někam do Slovinska. My jsme třetí země, kde se ukázala. Pozice brzdových třmenů většinou závisí na typech závěsů kol, umísťují se tak, aby s nimi nekolidovaly. Jinak je to prakticky (až na nějaké výjimky, jako jsou formule atp.) jedno.
Priatel , ktory ma Optimu, ma tak perfektne spracovany aj motorovy priestor do detailov, až som pri pohlade žasol nad tým.
http://www.forcegt.com/wp-content/uploads/2016/02/2016-kia-optima-gt-turbo-engine.jpg#ActualImage
Na Stinger sa mi preto nie celkom pozdava take to "obycajné zavesenie teleskopu" ku kapote a vnutorny plechovy priestor v dlzke nad blatnikom - medzi svetlometom a A stlpikom.
Asi do vyroby stinger vstupili na zaver rozpočtári nákladov :-(
 
Na Stinger sa mi preto nie celkom pozdava take to "obycajné zavesenie teleskopu" ku kapote a vnutorny plechovy priestor v dlzke nad blatnikom - medzi svetlometom a A stlpikom.
Asi do vyroby stinger vstupili na zaver rozpočtári nákladov :(
Jestli ono to nebude tím, že je tam V6 podél a dlouhý osmistupňový automat. Giulia je udělaná podobně.
 
@shr3k A neříkal tam někdo něco o ceně, na kolik by ta KIA s V6 měla u nás stát?

Jinak fotky luxus :)
 
Za mě hodně fajn. Prohlížel jsem si ho docela dlouho a zanechal ve mě pozitivní dojem. Akorát bych chtěl šedou barvu a antracitová kola...
A co pan Shrek? Zvažuješ jeho koupi dál?
Šedá metalíza je v konfigurátoru: http://www.kia.com/kr/shopping-tools/build-your-car/simple.trim.car=XCK.trim=CKJS4BG31-A.html
car_stinger_p2m.png
Uvidíme, jak to bude s cenou a jak na tom bude s motorem a cenou Insignia OPC. Ale víc než za Giulii bych za to nedal.
@shr3k A neříkal tam někdo něco o ceně, na kolik by ta KIA s V6 měla u nás stát? Jinak fotky luxus :)
Vůbec nemají potuchy. IMO se zase tak rozlétnout nemůžou (s konverzním kurzem ala Optima 2.0 T-GDI), s ohledem na to, co stojí třeba 400k Mustang...
 
Back
Top