• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

podvozek Mazda 3 BP výfuk

Coruptor

nový člen
13
Ahoj,
Měnil už někdo na Mazdě 3 BP konec výfuku?
Uvažuju o změně pro lepší zvuk a našel jsem nějaké od značek:
Ulter sport
Cork sport
Má někdo zkušenost? Popř. Video, nahrávku jak zní?
Nejlíp na motoru SkyX 132kW , který mám 😀. Řekl bych ale že bude podobný jak na Gčku.
 
Mám dojem, že někdo tady dával na BP Ulter sport,ale už si nevzpomenu kdo to byl.
 
Ulter je klasika, pochromovaná ocel, musí se kontrolovat jestli není shnilí. STK bez problému díky “homologaci”.

CorkSport je už jiná liga, nerez a zaručeně lepší zvuk ale dostupnost v EU snad žádná, jedině z US s nejspíš velkou cenou za dopravu.
 
Nemůžu nikde najít homologaci na Motor X 132kW , všechno jen na G. Neví někdo o nějakém shopu? 😀
 
já dával Ulter, celonerez, takže koroze určitě nehrozí, a moc příjemný brumlavý zvuk který rozhodně nijak neruší
 
já dával Ulter, celonerez, takže koroze určitě nehrozí, a moc příjemný brumlavý zvuk který rozhodně nijak neruší
A maji i homologaci na Xko? Nikde jsem nenasel. Popr. Mate nahravku jak zni? Diky
Nasel jsem akorat za 22 000 Friedrich motosport vyfuk
 
To netusim. X nemám tak jsem ani nezjistoval. Teoreticky si myslím ze by to mělo být asi jedno.
Zvuk jsem zatím nenahral. Ale už se na to nějakou dobu chystám
Ulter je holt z těch ne oem výfuku nejlevnější. Zbytek holt bude 18+
Nebo ještě kouknout na Poláky. Nabízejí v originál doplncich remus.
 
To netusim. X nemám tak jsem ani nezjistoval. Teoreticky si myslím ze by to mělo být asi jedno.
Zvuk jsem zatím nenahral. Ale už se na to nějakou dobu chystám
Ulter je holt z těch ne oem výfuku nejlevnější. Zbytek holt bude 18+
Nebo ještě kouknout na Poláky. Nabízejí v originál doplncich remus.
Jako přímo Mazda PL? Nabízí Remus? To nezní zle.
 
On ten cork už taky stojí 13,5 v nerezu. Já ho měl za 9,5 před rokem🤷🏼‍♂️
Zkusim se spojit s polakama, cetl jsem ze je v te cene i montaz… Jestli by to neslo poslat do ČR a tady namontovat, nebo si udelat vylet do Polska 😀. Nebo ten stejny vyfuk sehnat jinde, ale nwm podle jakeho jmena ho najit :/ Asi se mi vic libi zvuk Remusu
 
Zkus allegro. Tam se daji sehnat originál věci levněji. Mám odtamtud pedály a o dost levněji než u nás v servise
S montáž výfuku je na 10 minut. Není na tom nic složitého
 
Zdravím mám Xko 132kw a taky přemýšlím o lepším zvuku. Našel jsem jen jeden výfuk a to od friedrich motorsport, ale chci se zeptat na to jestli g122/g150 má stejné potrubí jako Xko, aby byl větší výběr. Díky 🤙
 
Tak jsem se díval na ten Fridrich motorsport a jestli jsem to dobře pochopil tak by mělo být shodné X s Takže teoreticky Ultersport.🤔Ale s jistotou to tvrdit nemůžu.🤷Možná @Max6 by věděl.

Screenshot_2024-02-04-19-07-12-14_40deb401b9ffe8e1df2f1cc5ba480b12.jpg
 
Poslední úprava:
Back
Top