• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda 6 (GJ/GL) - obecně

Nízké výbavy měly ten nárazník bez chromované lišty nad mlhovkami, to šlo vidět i v konfigurátoru. Ale překvapují mě ty budíky, protože o těch se psalo, že jsou modernizované, s barevnou grafikou a větším displejem.
 
To se vyloucit neda, ale ja urcite vim, ze i FL modely GJ v nizke vybave mely tento naraznik predFL. Videl jsem je tak v salonu.

Dokonce jsem to tu kdysi na foru psal, ze jsem byl prekvapen.
 
Jasne, ale zrovna naraznik se nemenil, takze tam ta politika mohla zustat stejna. Tim spi, kdyz i @Krabat rika, ze to tak videl v konfiguratoru. Ikdyz ja tem konfiguratorum moc extra neverim.
 
Jasne, ale zrovna naraznik se nemenil, takze tam ta politika mohla zustat stejna. Tim spi, kdyz i @Krabat rika, ze to tak videl v konfiguratoru. Ikdyz ja tem konfiguratorum moc extra neverim.

Určitě to tak bylo, ale Mazdy se u nás kupují spíše v těch vyšších výbavách, proto Mazdu 6 GL s nárazníkem bez ozdobných lišt málokdy uvidíš. Mě zaráží spíše ten pravý displej, který by měl být pro všechny verze GL stejný. Aspoň jsem si to doposud myslel.
 
Je to samozřejmě GL v sociální výbavě s halogeny a starým nárazníkem.
 
No když je to 4/2017 uvedeno do provozu, tak to musí být GL a je to nějaká základní výbava.
 
Ale ta sociální výbava to není bych řekl, protože jsem viděl M6, která neměla LCD středový, ale jenom takový malý poloviční bazmek kde bylo jen rádio, které vypadalo jak analogové :)
 
Chlapi ake mate skusenosti s fukanim klimatizacie, lebo vcera som si vsimol resp. manzelka, ze prava strana fukala chladny vzduch a moja strana pekne teply, teplota bola synchronizovana. Predtym som mal GH a tam som si za 10 rokov nic take nevsimol.
Ahoj, skuste ti co jazdite viac ako spolujazdci popisat ako sa sprava kurenie vo vasich GJ/GL, lebo moja zena sa furt stazuje ze po rozkureni akokeby sa teplota udrziavala sposobom ze na mojej strane ide 100% teply vzduch ale na jej strane vyslovene ide chladny vzduch z praveho vyduchu, nezda sa mi to vobec normalne. Ja na mieste vodica nepozorujem nic zvlastne ale zenu casom ofukuje studeny vzduch.
A este 1 otazka na miestnych znalcov. Prvy krat som si nieco zvlastne vsimol pri presune na dialnici som zene povedal ze jej vibruje mobil, akokeby ho mala vzadu v taske a on vibroval. Alebo akokeby hucal motocek zadneho stieraca, ale stierac zapnuty nie je. Presne v takom intervale sa ozyva zozadu hukot, (hukot tak na 1-2s a potom 1-2s ticho, to sa zopakuje niekollko krat v takom pravidelnom tempe a potom natahujem usi a uz je to prec) je to strasne zle postrehnutelne oddelit v tom hukote na dialnici este iny hukot, ale kedze ho zachytila aj manzelka tak to nie su moje halucinacie. Skusal som ho aj nahrat, ale je to este menej postrehnutelne ako v skutocnosti. Vzdy som to spozoroval iba na dialnici.
 
@Mamutko Přítelkyně si taky občas stěžuje.:D Ale když tam sedím já a řídí ona a nebo prostě zkusím přiložit ruku k jednotlivým výdechům tak teploty jsou na obou stranách podobné. Podle mne to bude prostě rozdílným stylem sezení a celkově polohou sedadla u řidiče a spolujezdce. Na spolujezdce sedícího dále totiž podle mne dofoukne i výdech vzduchu směřující jen čistě na okno (umístěný ve sloupcích) a teoreticky při odrazu od okna může na spolujezdce směřovat studenější vzduch. No nicméně u nás byl stejný "problém" i v minulých autech, takže si myslím, že reálně s tím žádný problém není.:D Jak říkám, já tam nepociťuji nic nenormálního.

Co se týká Tebou popisovaného hukotu, s tím jsem se nesetkal.
 
Back
Top