• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

diesel Mazda 6 GY nestartuje

Tak, auto je opraveno. Nakonec to nebyl jen starter, resp. starter jako takovy byl asi v poradku, ale pri jizde se nahodne spinalo startovaci relatko a spoustelo starter naprazdno (bez pastorku) a ten se tocil a tocil .... Po vymene relatka vse ok. Auto startuje, slape jak hodinky, velke diky servismanovi ze Suchdola :)
 
Zdar, tak po mesici bezproblemoveho chodu jsem opet nepojizdny. Opet ta sama zavada. Starter toci naprazdno a postorek nezaskoci.
Uz fakt nevim co s tim, nemam kde to rozebrat, nemam to jak odtahnout, leda roztlacit na 3ku. A hlavne nemam nikoho, kdo by spolehlive dokazal diagnostikovat, kde je ten problem. Uz v to auto pomalu ztracim duveru.
 
Děkuji za tip, ale s mým platem si 652,-Kč/hod +originální díly bohužel nemůžu dovolit :)
 
Mají i velké množství dílů z vraků. A konečně někdy autorizák vyjde ve finále levněji, než to na 3x opravovat někde jinde.
 
Jestli me nekdo roztlaci, tak jsem domluveny s tim servisakem ze Suchdola, ze mu to tam privezu jako druhou reklamaci a ze pry bude patrat, v cem by mohl byt problem. Pry je dobry, tak mu dam jeste sanci. :) Kazdopadne dekuju za tip, kdyz to neklapne, zkusim jin tam zavolat a domluvit se na servisu. V unoru mi konci technicka, tak to budu muset dat do kupy. Ted me jen mrzi, ze to nejde nastartovat.
 
Čirou náhodou, nemá někdo plonkový startér na prodej? Dal bych ho repasovat a pak ho jen vyměnil.
 
Ted jsem mu napsal. Mame tu ted trosku napilno, jak je konec roku, takze auto stoji porad pred praci, moc se mi to nechce roztlacet, ale asi nic jinyho mi nezbyde, na ulici se to bude menit tezko.
 
Back
Top