• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-30 - obecně

Představení nového SUV uvidíme za pár hodin

Že by CX-4
 
Poslední úprava:
Za mě tedy ne. CX-30 už má ten nový hezčí kokpit z nové M3, zatímco tato generace CX-4 ještě musí doběhnout se starými budíky. (plast se dá přestříkat)
 
Za me CX-30 nevypada spatne...CX-3 ne ze by vypadala spatne, ale je to takovy krok ke sjednoceni cele modelove rady. Takze proc ne :)
 
Tak schválne, či to má stále VGA kamery, inak ten stredový displej vyzerá trošku utopene..
 
Teď už CX-50 - dynamická verze CX-5 a vlastně vyplnění mezery u M6, když tam není liftback :D
 
Za mě teda ty plasty votřes :eek: Už mě příjdou přes čáru i ty u stávající CX5 a to mě prosím plasty živí :D Aspoň to nebude reznout :)
 
toho plastu je tam opravdu poněkud více, chtělo by to vidět naživo. IMHO si myslím, že po nějaké době bude plast na sluníčku vyšisovaný a nebude vypadat tak krásně kompaktně jako na prezentovaném naleštěném novém autu... a můžete to patlat všemožnou chemií. účel ochrany to zřejmě mít nějaký bude, ale obávám se že skrytá motivace automobilky byla trochu jinde = ušetřit na úkor vylepšení interiéru.
 
Poslední úprava:
... účel ochrany to zřejmě mít nějaký bude, ale obávám se že skrytá motivace automobilky byla trochu jinde = ušetřit na úkor vylepšení interiéru.
Coz nemusi byt nutne zlo, protoze prakticky vetsi uzitek mas z lepsiho interieru, nez exterieroveho vzhledu. Ale jasne, auto se musi libit. Aspon me ;).
 
Back
Top