• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Mazda CX-30 - obecně

Mne osobne sa paci tmava modra na Mazdach, mame 2 CX5 v tejto farbe a je podla mna jedna z tych naj...preto som zvedavy, ako tie plastove lemy ukazu na tmavej farbe, mozno sa ciastocne opticky stratia...
 
Tak jsem narazil náhodou na ceník CX-30, líbila by se mi X180 GT-AWD Plus, ale cena skoro 750 tis a neznámý Skyactiv-X. Za ty samý peníze se dá už sehnat CX-5 Revolution s klasickým 2.0 G165
 

Přílohy

  • 965cf856a44041af905119ccaee56a15.pdf
    791,7 KB · Zobrazení: 23
Poslední úprava:
No aby v autě byla nějaká výbava, tak to ty jejich pakety slušně prodraží, třeba paket safety nevidím samostatně, nechápu myšlenkové pochody Mazdy :eek:o_O:(a vypínání válců u všech motorizací taky není výhra :mad:
 
Poslední úprava:
No nevím mě se to teda moc nelíbí, přední spodní blinkry jsou stejná blbost jako má Sportage zadní a při troše sněhu a sajrajtu na silnici nejsou vůbec vidět a interval blikání vypadá jak kdyby měly poruchu, no co člověk to názor, ale za mě teda nic moc https://www.televizeseznam.cz/video....seznam.cz&utm_medium=boxik&utm_campaing=_var
Ty blinkry jsou vtipný :) Opravdu jak poškozená elektrika :)
Ale věřím že v dnešní době si to auto kupce určitě najde:)
 
Ja bych cekal, ze kdyz napisou chaluparsky, tak se budou venovat ceske vysostne discipline - velikosti kufru. A o tom neni v clanku ani jedina zminka :D.
 
No nevím mě se to teda moc nelíbí, přední spodní blinkry jsou stejná blbost jako má Sportage zadní a při troše sněhu a sajrajtu na silnici nejsou vůbec vidět a interval blikání vypadá jak kdyby měly poruchu, no co člověk to názor, ale za mě teda nic moc https://www.televizeseznam.cz/video....seznam.cz&utm_medium=boxik&utm_campaing=_var

Nemyslím si, že interval blikání je zachycen ve videu správně. Podle mě budou světla pulzovat. Jenom video kamera snímá na jiné frekvenci, než na jaké svítí LED světla. Proto dochází k tomu trhanému stroboskopickému jevu, který zkresluje skutečný stav. Často si toho jde všimnout u recenzí aut, kdy normálně svítící LED pásky světlometů nepravidelně poblikávají.
 
Řešíte z prominutím z prdu kuličky. Když v tom autě budu sedět, je mi úplně šumák jak to bliká venku.
 
@Dadik, tak to bys ale v tom pripade mel napsat do Hiroshimy, ne? Tady se jen komentuje znazorneni specialne vypichnute vlastnosti auta z clanku, kde se mimochodem zminuje i to, ze stejny efekt/animace je i na palubni desce, tudiz nejen venku.
 
Ale v clanku sa neriesi nejake preblikavanie ale to, ze je tam efekt pomaly zhasinajucich LED.. oproti inym autam, kde LED blikaju len 1-0... co teda navodzuje dojem beznych ziaroviek..
 
Back
Top