• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazdasraz Pálava 2015 - 20. - 23. srpna 2015

GyulaHU

nový člen
15
Srdečně zvu všechny Mazďáky na další ročník Mazdasrazu Pálava 2015. Který se bude konat od 20.8-23.8 2015 v Dolních Věstonicích v kempu u Langrů. Přihlásit se můžete na www.mazdasrazy.cz .Tam je i kontakt na organizátora a budou tam i informace ohledně srazu a ubytování. Těším se na vás a přijeďte se zúčastnit v hojném počtu.
 
A letos taky bude fajn. Teď jednám i ohledně účasti lidí z Autopalace Brno na Palávě 2015. Moc ráda bych byla kdyby tam přijeli předvést novou Mazdu CX-3 .
 
Wau, vlastne je to takmer to iste miesto, ako Hustopece, ktore som navrhoval pre organizovanie srazu.
Na tento zraz pravdepodobne pridem.
"Oslavime aj vyrocie prichodu sovietskych vojsk do ČSSR ? " ;)
 
Se mnou se dá také počítat, je to nejblíž pro mne. A po dlouhé době uvidím více mazd. Naposledy to bylo ve Valticích.
 
ahojte, pokial mi to vyjde tak by som prisiel pozriet aspon na par hodin podebatovat, ale takto dopredu este neviem potvrdit na 100% lebo cervenec/srpen planujem prelakovanie karoserie, tak zalezi, kedy ma objednaju v lakovni a budem tak 2 tyzdne bez auta, idealne keby som to stihol este predtym
 
To vypadá super, mám to kousek, takže se asi zastavím. Regisrtovat se nebudu, není to jisté a hlavně nepotřebuju ani ubytko :)
Kurňa, s tou lokací jste mi udělali radost!
 
Chtěl jsem říct, že pojedem po D1, tak by jsme popřípadě mohli dělát návodčí, jenže ne všichni maji známku... Ale jinak máš pravdu :D
 
Ta sobota u mně vypadá slibně. Manželku asi neukecám, ale sám bych přijel :) První sraz, na kterém budu. Snad to bude stát za to :D
 
Jojo na "Moravia Unit" FB už je tato akce vyvěšená taky ;)
Jinak mně v tom termínu koliduje víc akcí, takže účast nechávám otevřenou. Jinak bych přijel taky jen v sobotu se kuknout.
 
bude tam niekto uz v piatok doobeda? mam ten tyzden dovolenku, tak by som sa stavil s malou na vylet, cez vikend musim na SVK
 
Tak jedu se kouknout v sobotu a beru i klaňácký trička, pro ty co si objednali ;)

Kdo má ještě v plánu jet v sobotu? Jedu z Vyškova -> Brno -> Hustopeče
Tak budu moc rád, když nás pojede více pohromadě. Místa napojení domluvíme podle toho, kdo odkud pojede ;)
Mazdar
 
mno ja zatim ještě nevím jak to bude vypadat, ale pokud, tak leda v sobotu a bez přespani :)
 
Back
Top