• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazdasraz Pálava 2015 - 20. - 23. srpna 2015

Nechci vám do toho kecat, ale dejte si raději sraz jinde, než u Olympie. Ideálně u Avionu. Od Avionu je výjezd na dálnici v pohodě, ale od Olympie je to poměrně problematické - je tam zúžení, stopka a oprava mostu :)
 
tak v tu dobu budu projíždět Brnem, můžem dát někde na benzíně kávu a vyrazit dál společně ;) Pošli když tak do SZ číslo a já ti zavolám, až se budu blížit k Brnu.
 
Auto taky umytý, takže cestou domu mrholení a přes noc déšť... Ještě že zejtra to srovnám :)
Tak snad se zejtra ještě poladí meeting point :)
 
Nechci vám do toho kecat, ale dejte si raději sraz jinde, než u Olympie. Ideálně u Avionu. Od Avionu je výjezd na dálnici v pohodě, ale od Olympie je to poměrně problematické - je tam zúžení, stopka a oprava mostu :)
Díky moc za info ;) No já mám info, že směrem na Bratislavu zúžení a tvoří se tam kolony (o víkendu ráno ne). Ale, že je to už takto u Olympie jsem nevěděl.
Určitě díky za tuto radu.

Meeting point v Brně tedy přesouváme na ten Shopping park definitivně;) V 8:00 cca někde v těchto místech: https://www.google.cz/maps/@49.1545...d_hG8i33UsI9qVKzVg!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
 
No já na to vlítnu zítra dopoledne, v sobotu budu vyjíždět brzo ráno abych to stíhal na tu 10. hod ;)
 
a ja zatím stále ještě nic nevím :D jestli jedu bo ne, připadně kdy a kde se setkame :D no lolek . trhám rekord :D (můj střizlivy odhad je, že se pravdepodobně vyskytnu až na letišti :D ... ale jinak je Šmoula připravenej v plné parádě :) ... případně ti zavolám @Natural kde se vyskytuješ :D

20150821_172637.jpg

Edit: tak nevim ale budu odjizdet z Jihlavy nejdriv po 11h :D takze se pravdepodobne mineme. Mno uvidime no
 
Poslední úprava:
Jasnačka, jsme na mobilu a operativně uvidíme, kde se setkáme ;)

Jinak se všemi zítra (teda vlastně už dneska :D ) na viděnou, moc se na všechny opět těším ;)
 
Super sraz.v poradku jsem dorazil domu.i vyhra vysla takze to nemelo chybu
 
Back
Top