• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazdasraz Pálava 2015 - 20. - 23. srpna 2015

Musím se přidat, perfektní sraz, dorazili jsme v pořádku

Odesláno z mého Titans2_DG700 pomocí Tapatalk
 
@Tyger ze ty tam jezdíš jen vyhrávat :D ... gratulace :)

Škoda, že jsme dorazili až pozdě a minuli se s váma. Potkali jsme se už jen s tvrdým jádrem MK :D , ale i tak moc díky :) Všude po cestě samý objíždky a slepy... a cesta se protahla víc než jsem předpokládal :-( . Tak snad příště Pálava vyjde lépe. Díkes za pokec a za doručovací službu trička by @Natural :D ... @edemsx máš M6 opravdu luxusní ;) , radost pohledět :)
 
@Tyger ze ty tam jezdíš jen vyhrávat :D ... gratulace :)

Škoda, že jsme dorazili až pozdě a minuli se s váma. Potkali jsme se už jen s tvrdým jádrem MK :D , ale i tak moc díky :) Všude po cestě samý objíždky a slepy... a cesta se protahla víc než jsem předpokládal :( . Tak snad příště Pálava vyjde lépe. Díkes za pokec a za doručovací službu trička by @Natural :D ... @edemsx máš M6 opravdu luxusní ;) , radost pohledět :)
Skoda ze jsme se nevideli.jasne ze tam jezdim vyhravat.vzdy musim neco vyhrat
 
Já hlásím dobrý dojezd domů, ani k bratrům Slovákům jsem se nepodívala :D jinak necelá hodinka cesty.
Jsem moc ráda, že jsem se mohla zúčastnit a opět vidět známé tváře. :) jinak přidávám jednu fotku naší klaňácké sekty 7d9c41c5a43f3e5051d913d9c7dc1db2.jpg
A taky pár šestek, co se tam někde objevily uploadfromtaptalk1440328427618.jpg
 
paradne fotky, ta od uzivatela Miky je uplne najviac najluxusnejsia, kurna skoda, ze som sa nemohol zucastnit, dufam, ze na dalsi sraz sa uz konecne podivam, ked budem mat opravene auto
 
Pokud máte někdo nějaké videa, nejlépe ze spanilky či z kempu nebo letiště, tak je prosím hoďtě třeba na leteckou poštu a dejte sem odkaz. Chtěl bych sestříhat prezentační videoklip ze srazu. Nějaký materiál už mám ale samozřejmě čím víc, tím líp.
 
Až se dostanu domů, tak taky hodim nějaký foto, ještě jsem ze srazu nedojel :D
@Tyger Gratuluji ti výherče :p:D
 
Ještě je tu prosba od pořadatelů, ať my účastníci napíšeme i hodnocení na forum mazdasrazy.cz Určitě to bude pak velké plus v rámci shánění sponzorů na případný příští ročník, když uvidí, že to tam žije.
 
Parádní sraz, opravdu se to moc povedlo, počasí neskutečně parádní, lidí a aut neskutečně moc, no a stará známá banda mazdaklanu nezklamala :D ;)
Moc jsem rád všechny opět viděl a díky moc za super strávenou sobotu ;)
Akorát mě mrzí třeba, že jsem se minul s @Kábek , kterého jsem viděl přijíždět a potom odjíždět na crash cars. Budeme muset pořešit ty LED na nějakém dalším srazu :)

Super sraz.v poradku jsem dorazil domu.i vyhra vysla takze to nemelo chybu
Jak jinak než výhra :) Gratulace veliká ;)
Potkali jsme se už jen s tvrdým jádrem MK :D , ale i tak moc díky :) Díkes za pokec a za doručovací službu trička by @Natural :D ...
Nemáš vůbec za co ;) Jinak super, že ti to vyšlo aspoň takto a přijeli jste kouknout za náma a utvrdit tak tvrdé jádro :D
Já hlásím dobrý dojezd domů, ani k bratrům Slovákům jsem se nepodívala :D jinak necelá hodinka cesty.
Tak to je rekord, jsme čekali, že tě ještě večer potkáme někde v okolí :D Tak super, že se Slovensko nekonalo :D
@edemsx , Ty jezdis s tim boxem na strese trvale? Jako s designovym prvkem? ;)
Hlavně tam má @edemsx perfektní nápis, na kterém jsem si vylámal zuby, když jsem se ho snažil přečíst :D Naštěstí nejenom já :)

FOR ALL: Všichni kdo máte nějakou fotodokumentaci nebo kdo přidali fotky do vlákna. Nahrajte prosím fotky i do naší galerie, ať máme vše pohromadě a můžeme se kochat fotkami :) Galerie ->ZDE<- Díky

Tak se těším na další akce, kde se setkáme.
Mazdár všem ;)
 
Na to že to byl první sraz na Pálavě, tak se taky podařilo něco vyhrát :)
 

Přílohy

  • _DSC0851.jpg
    _DSC0851.jpg
    380,5 KB · Zobrazení: 18
  • IMAG3342.jpg
    IMAG3342.jpg
    518,2 KB · Zobrazení: 18
Back
Top