• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé Mazdasraz Pálava 2015 - 20. - 23. srpna 2015

Na zdržování jsem tu já :D
Nj, Ty to ale nejspíš dokážeš ovlivnit, já nevim ještě, co mě na těch 190Km potká :) A hlavně, jestli zvládnu včas vstát :D Takže běda, jestli dorazíš až po mě :p

Ale koukám jinak, že to bude parádní konvoj :)
 
Hlasím v sobotu 4x MPS 3 asi se k vám připojíme ve Vyškově:)
Super paráda, takže 7:30 Vyškov, klasicky na Vyškovské AGIP ;) Může být? Dálničky všichni budou mít? :)

Nj, Ty to ale nejspíš dokážeš ovlivnit, já nevim ještě, co mě na těch 190Km potká :) A hlavně, jestli zvládnu včas vstát :D Takže běda, jestli dorazíš až po mě :p

Ale koukám jinak, že to bude parádní konvoj :)
No musím uznat, že @LadyDoubleEl cestu ovlivnit nedokáže :D :D Jsem zvědav, kdo z vás přijede dříve :D

FOR ALL: Brněnský meeting point na parkovišti před Olympií v 8:00. Cca někde ZDE: https://www.google.cz/maps/@49.1365...fjzBfZeVSdnonIRBNQ!2e0!7i13312!8i6656!6m1!1e1
Dále cesta buď po dálnici : http://www.mapy.cz/zakladni?planova...lní Věstonice 37&rp={"criterion":"fast"}&ri=0
Popřípadě po staré (podle počtu vozů a osazení vozů dálniční známkou :) ) : http://www.mapy.cz/zakladni?planova...37&rp={"criterion":"fast","toll":"free"}&ri=0

Na všechny se moc těším :cool:
 
To letiste je ze strachotina hned kousek za obci do leva do kopce po asfaltce.klidne dojed do kempu.neverim ze tam v 10 budem
 
Uvidím, možná se také dostavím v Sobotu, ale budu se ještě stavovat ve Vyškově pro zrcátko, takže bych dorazil až později, pojede ještě někdo další od Jeseníku?
 
Jo, že když bych měl náhodou dobrej čas, že bych si udělal poznávací vyjížďku ještě :D
 
Tak jsem se díval na mazdasrazy a 94 lidí přihlášených ,spoustu přihlášených není doufám,že bude kde parkovat.
 
ahoj, musim ucast odrieknut, lebo dnes rano, ked zena odbocovala na parkoviste k obchodu, tak ju isiel obiehat dedula v renault master a nakulmoval to do nej zozadu zleva, ten ma iba odrety pravy naraznik, ale ja mam odretu celu lavu stranu od zadneho blatniku az po predne dvere, ktore su promackle a vypadlo z nich sklo, najviac zamrzi, ze to nie je ani mesiac, co som dal prelakovat lemy a prahy... no a teraz este pozeram tu deriho kalamitu, tak to bol asi nejaky zly cas pre 2,3 na ceste :(
 
Tak jsem se díval na mazdasrazy a 94 lidí přihlášených ,spoustu přihlášených není doufám,že bude kde parkovat.
Tak to je hodně slušný, to bude parádní spanilka na letiště :)
to dokáže pokazit den, já určitě v sobotu tam a zase domů
Jojo, já taky určitě jen na sobotu ;)

Na "mazdasrazy" se musím také extra registrovat nebo stačí registrace zde? Zdejší login a heslo to nezná, tak asi nová registrace... No, když přijedeme v sobotu a na večer odjedeme, tak asi i bez té registrace to projde, co? Jasně, že vlezné za osobu uhradíme!!!

Už se snad i těším.....
Určitě to projde bez registrace v pohodě. Hodně nás není registrovaných, protože jsme na poslední chvíli nevěděli jestli pojedeme ;)
 
Back
Top