• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé MazdaSraz Pálava 2016 / 18.8-21.8.2016 / Kemp U Vody, Dolní Věstonice

Ahojte mozno sa opäť pridáme. Mam ale výhradu voči spanilke. Skúste vybrať cestu kam môžu aj civilne auta a nie traktory a druha vec Spanila jazda je pomalá nie naháňanie sa a polovička sa stratí a druha sa rozbije. Veľkú pochválu si ale zaslúži demolicne derby to bolo perfektne.
 
@hurfo Nikdy se nejde zavděčit všem. Někomu se cesta po úpatí Pálavy líbila, pochvalovali si výhled a udělali spoustu skvělých fotek. Vzhledem k dlouhotrvajícím uzávěrkám silnic v okolí, moc těch cest, kde se kolona neroztrhá není. Když bude lepší silnice , bude na ní mnohem víc aut, které se nám budou cpát do kolony, budou se snažit nás nebezpečně předjíždět, a stejně se kolona roztrhá.
Další věc je , že v programu je třeba odjezd v 9,30 ale v 9,45 ještě polovička lidí snídá v restauraci a druhá polovina si čistí zuby. Představoval bych si to tak, že když je v programu odjezd v 9,30 tak v 9,15 už všici sedí ve voze , řadí se a řídí se pokyny organizátora.
 
Renda výhľad bol určite fajn akurat ta cesta ale beriem boli uzavierky a podobne.
K spanilke ale musím nesúhlasiť ja sám som sa snažil počkať ludi co išli za mnou a mat pritom auto pred sebou na dohľad. Nebolo to ale miestami jednoduché. Rozumiem ale ze sa nejednalo tak úplne o spanilku ako skor o hromadný presun. Ono nejde o to aby sa kolóna roztrhla ale skor ze som miestami musel ist 110 tam kde je 90 aby som nestratil ludi predomnou. Verím ze to pochopíš ako názor a nie ako kritiku. Ja som vďačný každému kto podobnú vec zorganizuje.
 
Všetkým super Mazďákom - bohužiaľ sa nemôžem zúčastniť. SR predsedá EU a aj naše oddelenie je súčasťou opatrení s tým spojených. Takže až do októbra máme fofry ako hovado :mad: Takže sa ospravedlňujeme a želáme bezproblémový priebeh akcie ;)
 
Tak to mě mrzí, těšil jsem se, že se konečně uvidíme. Tak holt na nějaké další akci ;)
 
Poslušně hlásím, že můj žlutý pikatchu si zamlouvá místo ve stáji ,,DVATROJKY´´ :p a co ty @Míra? Mám utřít nos tvé GHčkové dvaapůle? :p :p
 
Zdarec, na všechny se těším :) snad se najde místo někde pod širákem :D a pro mlýnek na maso alias 13B :D jedu služební RX8! :) těším se
 
Ahojte, takze rezervovana oranzova izba u Langru. Snad mi do toho nic nepride a od piatku sa vidime. :happy: Mazdaar.
 
Takže přijedeme s Pikatchu Rakkinem,já s GH a on s GG,pro jistotu beru lano :pa asistenční službu,přece on má trošku muzejní kus!
 
Identifikační náramky,srazové samolepky a začínáme se sponzorskými dary
 

Přílohy

  • Identifikační náramky.jpg
    Identifikační náramky.jpg
    61 KB · Zobrazení: 27
  • Srazové samolepky.jpg
    Srazové samolepky.jpg
    37,4 KB · Zobrazení: 29
  • První soutěž.jpg
    První soutěž.jpg
    145,2 KB · Zobrazení: 28
  • Druhá soutěž.jpg
    Druhá soutěž.jpg
    41,2 KB · Zobrazení: 26
  • Třetí soutěž.jpg
    Třetí soutěž.jpg
    34,6 KB · Zobrazení: 27
  • Čtvrtá soutěž.jpg
    Čtvrtá soutěž.jpg
    36 KB · Zobrazení: 27
  • Pátá soutěž.jpg
    Pátá soutěž.jpg
    216 KB · Zobrazení: 27
  • Šestá soutěž.jpg
    Šestá soutěž.jpg
    210,5 KB · Zobrazení: 27
  • Sedmá soutěž.jpg
    Sedmá soutěž.jpg
    178,8 KB · Zobrazení: 26
Další sponzorské dary
 

Přílohy

  • Letos novina - Cena útěchy.jpg
    Letos novina - Cena útěchy.jpg
    46,1 KB · Zobrazení: 24
  • Sponzorský dar od Babicová Zdeňka Bytový textil, Koberce - PVC www.zaclonky.ic.cz.jpg
    Sponzorský dar od Babicová Zdeňka Bytový textil, Koberce - PVC www.zaclonky.ic.cz.jpg
    227,4 KB · Zobrazení: 24
  • Sponzorský dar od CZECH NEWS CENTER a.s.- TITULY ČASOPISU AUTOTIP A SVĚT MOTORŮ -www.cncenter.cz.jpg
    Sponzorský dar od CZECH NEWS CENTER a.s.- TITULY ČASOPISU AUTOTIP A SVĚT MOTORŮ -www.cncenter.cz.jpg
    276,8 KB · Zobrazení: 25
  • Sponzorský dar od IvaCAFÉ.jpg
    Sponzorský dar od IvaCAFÉ.jpg
    47,6 KB · Zobrazení: 25
  • Sponzorský dar od IVK s.r.o..jpg
    Sponzorský dar od IVK s.r.o..jpg
    33,1 KB · Zobrazení: 24
  • Sponzorský dar od vydavatelství časopisu Autosport & Tuning.jpg
    Sponzorský dar od vydavatelství časopisu Autosport & Tuning.jpg
    324,9 KB · Zobrazení: 25
Mazdar . :)
vyhlašuji stav nouze -odešlo mi čidlo ABS na předním kole :vamp: kdo jedete na pálavu nevíte o nějakém (nové stojí majlant) 626 GE HB 2,0 i prý i MX 6 a Xedos 6 ale nejsem si jistej :angelic:
Dík. :rolleyes:
Sl.
 
Mazdar . :)
vyhlašuji stav nouze -odešlo mi čidlo ABS na předním kole :vamp: kdo jedete na pálavu nevíte o nějakém (nové stojí majlant) 626 GE HB 2,0 i prý i MX 6 a Xedos 6 ale nejsem si jistej :angelic:
Dík. :rolleyes:
Sl.
Zdar, vidím, že jsi z Brna, podívej se na http://www.mazdavrakoviste.cz/ a zavolej tam. Nemáš jenom přerušený káblík od ABS?
Mazdár
 
Tak u mě se to komplikuje :(. Jak mě bylo oznámeno, tak zrovna v termín srazu jde přítelkyně fotit a pomáhat na svatbu její kámošce. Což by ani tak nevadilo, kdyby nepotřebovala mazdu (druhé auto už nemáme, nedávno se odporoučelo o dům dál). Takže jediný kloudný den, kdy bych mohl dojet je sobota někdy odpoledne. Pokud to klapne a převezmu si auto nejpozději kolem 13:00, tak bych mohl být v Dolních Věstonicích někdy kolem 15:00-16:00. Což je sice čas celkem na prd, ale rád bych se tam podíval a zase se viděl z lidma z Klanu a pokecal a poznal třeba i nové mazda positive lidi :).
Tak se chci zeptat. Je možné přechrápat ze soboty na neděli v autě někde v kempu, nebo je už úplně narváno a nebude ani kde zaparkovat? A nebude vadit, když bych dojel tak pozdě? Je třeba se někde registrovat a nahlásit, že dojedu, i když jen ze soboty na neděli a třeba si rezervovat kousek plácku někde v kempu pro mou poletuchu?
Pokud někdo ví nějaké info, jak to tam probíhá, prosím dejte vědět.
 
Dobré ráno, tak ráda bych se zúčastnila, ale bohužel jsem v očekávání (tedy ne potomka, ale Mazdičky), tak snad za rok.-)
 
Zdravim vsechny,
bohuzel tu Palavu letos urcite nedam, neni v tom ani cas, ani prace,
ale proste a jednoduse na to nemam prostredky.
Omlouvam se vsem, kterym jsem slibil, ze pojedu.
O auto snad neprijdu, ale spis ted stoji na parkovisti nez jezdi :-(
 
mohl být v Dolních Věstonicích někdy kolem 15:00-16:00. Což je sice čas celkem na prd, ale rád bych se tam podíval a zase se viděl z lidma z Klanu a pokecal a poznal třeba i nové mazda positive lidi :).
Loni cca v takovém čase přijel @mrvevi , pokud si správně pamatuju. Ohledně přespání určitě nebude problém, více napíše kdyžtak @Renda001 ;)
No my tě taky rádi uvidíme, to si piš! ;)
 
Back
Top