• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé MazdaSraz Pálava 2016 / 18.8-21.8.2016 / Kemp U Vody, Dolní Věstonice

Super, takže sobotní výsadek má plán následující :D ;)

Vyrážíme 7:30 z Vyškova v počtu @Natural , @Miky , @MildaMPS , @proton - místo odjezdu je tradiční MOL Vyškov (bývalá Agip) - https://www.google.cz/maps/place/MO...x7c82b83572192fa8!8m2!3d49.2812566!4d17.01985

Dále v Brně nabereme v 8:00 @Padi - místo srazu je benzinka OMW před Shopping Parkem - https://www.google.cz/maps/place/OM...2b81fc7d874e66f!8m2!3d49.1532096!4d16.6293217
Street view kde cca budeme - https://www.google.cz/maps/place/OM...874e66f!8m2!3d49.1532096!4d16.6293217!6m1!1e1

No a v tomto složení se k nám ještě může připojit @dzodzo , jak je psáno výše a hurá na místo srazu ;)

Samozřejmě kdo bude mít zájem, tak budeme rádi, když se k nám přidá a ještě hodně lidí se vůbec nevyjádřilo, tak se počty možná ještě rozrostou :)

Zdravím na Pálavu!
MAZDAR
 
Já se připojím,ale až kolem 16:00 v kempu :). Snad tam trefím a snad bude otevřeno, když tou dobou budou všichni někde na crash cars :D.
 
tak ja mozem dorazit na tu benzinku do brna na 8. nie je to po ceste ale aspon vas nemusim potom kdesi nahanat po dialnici
 
Ukážu se po 10 na letišti - manželce se nechce vstávat. Možná mi @Moriarty vezme funkční hever, pokud tam pojede. ;)
 
@Míra super domluveno, aspoň pojedou 2 ségry :)

@dzodzo paráda, budeme se těšit na připojení v Brně ;)

@TomT potom brnkni a my ti oznámíme klaňáckou aktuální polohu :D ;)

@shr3k Marťas bohužel nakonec nejede. Něco mě napadlo :cat: Funkční hever mám a v týdnu si zajedu pro ten co ti má vzít :) Uvidíme zítra a kdyžtak provedeme akci.
 
Tak už jsem doma. Rychlostní zkouška na D1 dokončena, pojízdný radar ukazující RZ otestován. Nevšiml jsem si ani, že by v Popicích byl Magneťák... Ještě jednou díky za @Natural ovu nabídku, nemusím Martina honit po večerech, když mám náhodou 1x za měsíc cestu.
 
Tak už jsme taky doma :)
Pálava nezklamala, jako vždy! Velké díky patří @Renda001 a samozřejmě jeho ženě, za tuhle celou akci, super organizaci a parádní program. Vše bylo naprosto parádní jako vždy a už se moc těšíme na další ročník! ;)

Samozřejmě také díky všem klaňákům za super atmosféru a prostě super den! Ať to jezdí a svítí! :D ;)
Mazdááár


20160820-113638.jpg
 
Sraz.. super stálo to za díky @Renda001 a samozřejmě jeho ženě za organizaci a hlavně za to, že se díky nim může sejít parta zajímavých lidiček..

btw. dvě mimosoutěžní otázky :) :

1) Kolik lidí se vleze do kufru RX-8?
a) 1
b) 2
c) 3
d) .. nepočítaně .

nápověda v galerii. ;);)

2) Kolik se sešlo na Pálavě RX -8?
a) 3
b) 7
c) 8
d) .. více než mazd na letošním srazu pořádaném mazdaclubem.
 
Predposledný v kolóne nebol náhodou @Natural ??? ;)
Až mi srdce zviera keď to vidím. Škoda, že sme sa nemohli zúčastniť :(
 
Rekapitulace srazu:
Díky vám všem , kteří jste se našeho letošního srazu zúčastnily. Letos vás bylo mnohem více jak loni.
Na letošní sraz dojelo celkem : 58 aut, 96 lidí.
Soutěže, které na sraze proběhly byly: Tak dlouho se jezdí s Mazdou pro vodu..., Mazdahlavomoták, Hod Bubnem, Hod pístem, Hádej kdo jsem?, Mazda Ochránce. Každá tato soutěž byla vyhodnocena na 1,2,3 a 4 místo. Každé 1. místo bylo oceněno pískovaným půllitrem + Saké rýžovým vínem a mohl si vybrat 3 věci věnované sponzory do soutěží. Každé 2. místo bylo oceněno pískovaným hrnkem+ Saké rýžovým vínem a mohl si vybrat 2 věci věnované sponzory do soutěží. Každé 3. místo bylo oceněno pískovaným hrnkem + Saké rýžovým vínem a mohl si vybrat také 2 věci věnované sponzory do soutěží. A poslední 4. místo bylo ohodnoceno pískovanou štamprdlí a výběrem jedné věci věnovanou sponzory do soutěží. Zbytek sponzorských darů si rozebrali ostatní Mazďáci, kteří nic nevyhráli.

A v poslední řadě soutěž Minutovka, která proběhla v neděli - soutěž o nejhodnotnější cenu - Poukázky na lety - 1. místo vyhrálo poukaz na 40 minutový vyhlídkový let Cesnou + pískovaný půllitr + Saké rýžové víno, 2. místo vyhrálo poukaz na 30 minutový vyhlídkový let v Harmony+ pískovaný hrnek + Saké rýžové víno , 3. místo vyhrálo poukaz na 20 minutový let kluzákem + pískovaný hrnek + Saké rýžové víno.

Letos se grilovalo sele o váze 42kg, které se na tomto ročníku konečně snědlo celé.

Rádi bychom poděkovali Pavlu Grulichovi za pomoc při soutěži Mazda ochránce, dále bychom chtěli poděkovat Kristýně Šťavíkové za pomoc s dětmi, dále bychom rádi poděkovali Tomáši Trávníkovi a jeho přítelkyni za pomoc při soutěži Hodu Bubnem a Pístem. Velké díky také patří fotografovi Jiřímu Viduchovi za krásné fotky, stejně jako loni smile.png
Velké díky také patří všem sponzorům, kteří nám na sraz věnovali sponzorské dary : Auto Palace Brno s.r.o., Demar - Dekarbonizace motoru, Markéta Lányi, Autocentrum Král - Milan Král, Tiskárna DIDOT - p. Kunčák, Důbrava CHVD Valašské Klobouky, Jiří a Kristýna Kurkovi, Mont Group s.r.o., IVK s.r.o., Madoil s.r.o., Marie Bártová, Czech New Center - časopisy Svět motorů a Auto Tip, Auto Melchrt, Langrová Pavlína - Kemp u Vody, Richard Stacha, Tomáš Engelmajer, Kunovský Pavel - sádrové odlitky , Pražírna kávy IvaCafé, Bytový textil Babicová Zdeňka, Gabriela Čulenová - Perníky u Gábiny, Vinárna a penzion u Langrů, Autosport a Tuning.
 
Back
Top