• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Proběhlé MazdaSraz Pálava 2016 / 18.8-21.8.2016 / Kemp U Vody, Dolní Věstonice

koukám, že většina dojede až v sobotu? Nebudeme se tam bát od čtvrtku? Vyjíždím ve čtvrtek, jedu přes Zlín, Brno a mezipřistání bych chtěl mít v Blanné na vrakovišti, potřebuji nějaké díly a pak hurá na Pálavu. Kdyby jel někdo z SK a dovezl mi nálepku Slovak mazda clubu-bílou (nebo Japonec.eu), byl bych rád a vyrovnáme se. Přeji všem šťastný příjezd a těším se na setkání.
Mazdáár

MAZDAR.
Ve čtvrtek končím ve dvě sprcha hop do krásky a valíme cestou se stavím pro víno a jsme tam.
Píšeš Zlín Brno Blanné - Pálava ? Trochu krkolomné Blanné je u Moravských Budějovic !
Srazu zdar.
Sl.
 
koukám, že většina dojede až v sobotu? Nebudeme se tam bát od čtvrtku? Vyjíždím ve čtvrtek, jedu přes Zlín, Brno a mezipřistání bych chtěl mít v Blanné na vrakovišti, potřebuji nějaké díly a pak hurá na Pálavu. Kdyby jel někdo z SK a dovezl mi nálepku Slovak mazda clubu-bílou (nebo Japonec.eu), byl bych rád a vyrovnáme se. Přeji všem šťastný příjezd a těším se na setkání.
Mazdáár
Ja idem z Bratislavy v piatok aj s mojim drahym, ale japonec.eu samolepku ti neprinesiem, lebo ju dovtedy nebudem mat. Skus napisat adminovi z japonec.eu, ma rozne velkosti aj farby. Urcite ti posle postou domov.
 
Další sponzorské dary.
 

Přílohy

  • AVON.jpg
    AVON.jpg
    655,1 KB · Zobrazení: 23
  • Motoriste_TOTAL.JPG
    Motoriste_TOTAL.JPG
    632,7 KB · Zobrazení: 25
  • Neco_pro_nejmladsi.JPG
    Neco_pro_nejmladsi.JPG
    979,6 KB · Zobrazení: 23
  • par_prkotin.jpg
    par_prkotin.jpg
    1,5 MB · Zobrazení: 23
  • Tiskarna_-_Didot.jpg
    Tiskarna_-_Didot.jpg
    962,3 KB · Zobrazení: 25
MAZDAR.
Ve čtvrtek končím ve dvě sprcha hop do krásky a valíme cestou se stavím pro víno a jsme tam.
Píšeš Zlín Brno Blanné - Pálava ? Trochu krkolomné Blanné je u Moravských Budějovic !
Srazu zdar.
Sl.
Furt menší náběh km , než kdy jsem tam jel jenom sólo, ale jinak víno je super i na místě (já mám radši červené, co Ty?)
 
Ja idem z Bratislavy v piatok aj s mojim drahym, ale japonec.eu samolepku ti neprinesiem, lebo ju dovtedy nebudem mat. Skus napisat adminovi z japonec.eu, ma rozne velkosti aj farby. Urcite ti posle postou domov.
Chtěl jsem se vyhnout poště, právě proto by mně vyhovovalo, kdyby mi ji někdo dovezl.
 
Další sponzorský dar
 

Přílohy

  • Důbrava.jpg
    Důbrava.jpg
    532,4 KB · Zobrazení: 20
  • Sponzorsý dar Důbrava.jpg
    Sponzorsý dar Důbrava.jpg
    449,3 KB · Zobrazení: 19
Další sponzorské dary
 

Přílohy

  • vše nachystáno v taškách.jpg
    vše nachystáno v taškách.jpg
    187,7 KB · Zobrazení: 30
  • samolepky.jpg
    samolepky.jpg
    46,5 KB · Zobrazení: 20
Furt menší náběh km , než kdy jsem tam jel jenom sólo, ale jinak víno je super i na místě (já mám radši červené, co Ty?)

Mazdar.
Já raději bílé v deseti jsme se z červeného zpráskali jak čuňata rozbili jsme padesátku Vavřince a od té doby ho nemůžu .
Kamoš má v sousední vesnici sklep tak se zastavím natankovat (pokud bys chtěl červené musíš se mnou) a kdyby nám nestačilo tak se otočím je to pár kiláků ne jak do Budějic .
Koukám sponzoři se snaží.
Sl.
 
Rad by som sa pridal ale neviem ako rozchodim prechladnutie z posledného festivalu. To je tak ked ma clovek cez 30 ale cíti na sa pod 18. Ak predsa tak koli práci by sme prišli asi az v sobotu.
 
U mě snad už klasika. Zase nemůžu. Vozím mazdicí kámošovi svatbu.

Odesláno z mého E2303 pomocí Tapatalk
 
Dorazíme z Pardubic Pátek po obědě - 2-3x RX-8 a 6tky - Pátek jedeme přes pana Krále v Dobelicích. Míra Hrubý doveze také něco od pana Krále (cenu do soutěží) a prezentaci výborných aditiv BG asi už ve čtvrtek a dorazí taky RX-8 + asi MX-5 taky půjčenou práve autocentrem Král.
 

Přílohy

  • 2016-07-03 17.33.30.jpg
    2016-07-03 17.33.30.jpg
    912,6 KB · Zobrazení: 28
  • 2016-07-03 17.33.40.jpg
    2016-07-03 17.33.40.jpg
    819,8 KB · Zobrazení: 25
  • 2016-07-03 17.34.00.jpg
    2016-07-03 17.34.00.jpg
    947,7 KB · Zobrazení: 25
Poslední úprava:
Kua, musim se omluvit :-( nedorazim, auto se mi nestihne vratit ze servisu :-(
 
Další sponzorské dary
 

Přílohy

  • sponzorsky dar Langrova Pavlina.jpg
    sponzorsky dar Langrova Pavlina.jpg
    50,9 KB · Zobrazení: 12
  • Sponzorsky dar od Marketa Lanyi.jpg
    Sponzorsky dar od Marketa Lanyi.jpg
    24,4 KB · Zobrazení: 12
  • Sponzorsky dar od Vinarna a Penzion U Langru.jpg
    Sponzorsky dar od Vinarna a Penzion U Langru.jpg
    71,3 KB · Zobrazení: 13
Program!
18/8/2016

Příjezd účastníků okolo 16.00

Proběhne seznámení a ubytování

Ubytování letos bude opět v kempu U Vody - Langrová Pavlína - Dolní Věstonice č.124 (naproti Restaurace u Langrů)

Večer je možnost posedět v Restauraci a vinárně U Langrů, kde si mimo jiné můžete nechat nalít mnohých již známe Saké(rýžové víno).

19/8/2016

8:00-9:00 Snídaně

9:30 Odjezd na letiště

9:30-9:45 Příjezd na letiště

9:45 - 12:00 Soutěže

12:15-12:30 Odjezd z letiště zpět do kempu

12:45-14:30 Oběd

14:45-16:00 Soutěže v kempu

16:00- Pokec a pojídání selátka až do večera

20/8/2016

8:00-9:00 Snídaně

9:00 Odjezd na letiště

9:30 Příjezd na letiště

9:30 - 11:45 soutěže

11:45 Odjezd z letiště zpět do kempu

12:00 - 14:00 Oběd

14:00 Odjezd z kempu do Kostic na Crash Cars

14:00 – 15:30 Trasa: Dolní Věstonice-Strachotín-Šakvice-Starovičky-Rakvice-Břeclav kruhový objezd-Tvrdonice-Kostice

16:00 start závodů Crash cars.

Po závodech se pojede zpět do Dolních Věstonic na místo srazu a odtud pěšky do restaurace U Langrů.

Vyhlašování a odměňování vítězů soutěží bude probíhat po ukončení závodů Crash Cars v Kosticích.

21/8/2016

Speciální soutěž o nejhodnotnější cenu srazu.

Dospávání následků sobotního veselí

Rozloučení a odjezd účastníků.
 
Dorazíme z Pardubic Pátek po obědě - 2-3x RX-8 a 6tky - Pátek jedeme přes pana Krále v Dobelicích. Míra Hrubý doveze také něco od pana Krále (cenu do soutěží) a prezentaci výborných aditiv BG asi už ve čtvrtek a dorazí taky RX-8 + asi MX-5 taky půjčenou práve autocentrem Král.
Příště mě klidně označ :) ... samozřejmě dorazíme ve čtvrtek večer nějak se komplije ještě práce ale od pátka budem 100% :) takže se na nás můžete tešit a k tomu ceny do souteže :) samozřejmě i na náš stánek.
 
Příště mě klidně označ :) ... samozřejmě dorazíme ve čtvrtek večer nějak se komplije ještě práce ale od pátka budem 100% :) takže se na nás můžete tešit a k tomu ceny do souteže :) samozřejmě i na náš stánek.
Vypada to na slusne zastoupeni rx 8. :). Dorazim dneska vecer..

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
7:30 Vyškov beru na vědomí, bohužel nepřijede KubajszMPS ani Martin Mat, další MPS 3 z Vratimova zatím 50:50 Čestmír s MPS 6 by se připojil taky.
Jinak velice smekám před Rendou jak se stará a vše zařizuje opravdu klobouk dolů. :)
 
Berete někdo na sraz děcka?Nemá mi 6-ti letou dcerku kdo pohlídat.Kdyby tam měla kamarády,tak by to bylo fajn.
 
Back
Top