• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

novinářský test Minitest Mazda 6 Wagon Skyactiv-D184 AT Revolution Top: Pohlazení po duši

Tak pochop, když testují zrovna přesně to, co mám a to vč. barvy, tak se musím zapojit... :)
Ale Mariánovi asi praskne brzo žilka v palici... A jinak s tím článkem více méně souhlasím - tak zatím mám najeto 26K km, takže myslím, že už jsem ji přece jen prověřil...
 
Chlapi, doporučuju si přečíst diskuzi. To je dnes, jak se to vyvrbilo, vážně na Chocholouska. Já se smál, až jsem se za břicho popadal...
Vypadá to jak schizofrenie na osmou, kde si jeden člověk přes několik nicku píše sám se sebou. Fakt hustyyyy.
Začíná mne ho být fakt líto. Možná bychom mu měli fakt nějak pomoct.
 
Citace u diskuze: ...Martina Kokeše alias Sh3k. Trolla, hackera a zakladatele nezávislého fóra mazdaklan.cz...

Shr3k | 20. 11. 2019 23:26
Každý výrobce si to musí někdy zkusit, udělat správný průser. 1.gif

Alexej Kiriakovský
| 22. 11. 2019 10:03
Tak za tohle Vám strhnu prémie, Vy jeden žoldáku.

Doporučuji pročíst každému. Obvzvláště my "postižení" s dieselem načerpáme mnoho informací :)
 
Back
Top