• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Motorky

LadyDoubleEl

rodinný člen KLANu
762
Mazdaaar,

doufám, že tu je někdo, kdo má kromě Mazla i motorku.
Chtěla bych nějaké zkušenosti. Mám potřebuje někde vybít svoji energii a jelikož myslím, že s Mazlem už jsem všechny možnosti vyčerpala, tak si hodlám pořídit něco takového. :happy:
Přemýšlela jsem o Kawasaki 250R. Prostě něco, na čem se vyblbnu, neublížím si a naplní to moje touhy.
Hlavně je to pro mě těžké, protože můj pud sebezáchovy je na bodu mínus 456 399. :smuggrin:
Kdyby mi mohl někdo něco doporučit, budu ráda.
Zatím nemám řidičák na neomezenou, protože se zatím zabít nechci, ale mám obavu, že ta 250 mi bude málo. I když mi všichni říkají, že to bude pro mě až až. Jsem přeci jen "křehká" žena. :wacky:
Mmmm? :troll:
 
pokud nemáš pud sebezáchovy, doporučuju si motorku vlastnoručně zakázat, udělal jsem to tak taky ,-)
 
A nebo krosku a na polňačky :) Taková Honda CR 250 dokáže pěkně potahat za ruce :D
 
Ja mel na mysli treba paraglide nebo padak


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Padák a podobně, to je krátkodobá záležitost, .. já potřebuji něco, co mě bude uspokojovat dlouhodobě (i když jen na sezónu) :rolleyes: a budu za tím kdykoliv moci jít ;)
 
Ale prdlajs... letova hodina vetrone jsou dve kila. To je nic, ty dve kila na masine propalis mnohem rychlejc :D Motorovy letadlo je drazsi, to je pravda. Ale stoji to za to :)
 
Tak vec s pilotnim prukazem se ma tak, ze nez se dostanes ke zkouskam,... musis odletat 20hodin. Na UL3. To je cca 24tisic. Ale o to az tolik nejde, tady jde o to, ze od sameho zapoceti kurzu uz litas. UL podle me dost staci,... kdyz je nekdo narocnejsi tak si udela na vetsi letadlo... no, to bych casem chtel :D
 
Mně by se strašně líbilo mít piloťák na vrtuli :) ale vzhledem k tomu, jak je to finančně náročný myslím, že to navždy zůstane pouze mým snem :D
 
No, to jsem si myslel taky. Ale skocil jsem do toho... platis si letovy hodiny postupne. Takze se nevystavis hned. :)
 
Back
Top