• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Motorky

@LadyDoubleEl nenech se odradit. Motorka je nejen super adrenalin, ale neznám nic lepšího na vyčistění hlavy...O tom, že je to nebezpečné není pochyb, musíš myslet i za ty ostatní, vybírat si správné silnice, nepodcenit výbavu a nejlépe začít s někým, kdo Tě zasvětí do správného stylu, aby jsi neměla špatné návyky.
Držím palce...
Aaa dalsi kolega motorkar :) vitej :D .... sam bych to lepe nenapsal. Jj ty zacatky a nejen zacatky to chce jezdit s rozumem a dobrej kolega co vi jak na to je k nezaplaceni. Spatny navyky se uci taaaak snadno a pak se takovym chodi na funusy :-(
 
Já jsem na motorkách nalítal dost, pokud je počasí tak je to paráda. Na ČZ 175 jsem procestoval (před mnoha lety :) ) 3 týdny po kempech v bývalé Jugoslávii a na ČZ 350 jsem byl u moře v NDR :D
Teď mám tyhle hračku - Yamaha XT 600 na cesty po blízkém okolí. Pokud chci dojet někam dál, tak přeci jen mazda je mazda....
28206609372_34f1e7a9ea_o.jpg
 
Tak jsem koncem dubna udělal řidičák na moto a už jezdím na tomhle:
20160701_133311[1].jpg
 
pěknej stroj, koukej se zas brzo ukázat na nějakym srázku, kámo ,-)
 
Po pár nehodách,ne mojí vinnou. Vím že dobrý oblečení je základ. Au au pálí silnice v kratasech. A když bourat tak už na pořádným stroji . Takže koupit pořádný hadry a škopek.prodat Suzuki DR Big 800 a vyměnit za Honda CBR 900 RR Fireblade.neni nad to si vyčistit hlavu na motorce.
 
Půjčená,na provětrání hlavy.V pozadí "Pan" mazel.joo, to se užilo sáňkování.
 
Poslední úprava moderátorem:
Takhle vypadala (Nová nebyla takhle) když jsem jí dovezl,ted rozřezaná a vzhledově bude asi jako Agusta Brutale.Kousek fotky už nešlo oříznout. Kousek je vidět Harleye sport,to je svezeníčko!
 
Poslední úprava moderátorem:
Back
Top