• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Motorky

Podívej, co ti můžu doporučit je nějaká KTM 300 například model 2013 na motárdech - kola na silnici, pekelnej stroj :)
 
Lady, kolega se chce zbavit KTMka... ale nevim jaky. Nejezdi na tom, nema cas...
 
Lady je hrozně vybíravá a moc se v tom nevyzná.
Hlavně kolega Vitus mě nalomil, s tím, že si ji nemám vůbec pořizovat ..:shy:
Ale zní to velice lákavě.
 
Tom vybirava chapu... no a v motorkach se taky nevyznam. Jsem spis autar... a to jeste idealne od jisty vahovy kategorie
 
Tak to se týče u mě s autama.. tak tam mám jasno, spokojím se jen s tím nejlepším. :shame:
Áchjo, asi zůstanu u aut a budu se věnovat .. já nevím čemu, třeba začnu závodně hrát kuželky za Pákistán, to může být taky dobrý adrenalin :woot:
 
Tam spis frcej kulicky :D No, muzes sit potahy treba... :D Nebo plysovy koule na zrcatko
 
Vau, tak to jsem zase mimo mísu :smuggrin:
Upřímně, jsem sice žena, ale šití je pro mě sprostý slovo, .. nemáš v zásobě ještě nějakou jinou činnost? :hilarious:
 
Leni, nenech se vyhodit z konceptu ... motorka je, pokud nemáš pud sebezáchovy, blbost .... :happy:
 
...a nebo zkus vytvořit hokejovej tým v Zimbabwe, to bude adrenalin :D
 
:hilarious::hilarious: (chytla jsem záchvat smíchu)
já to asi balím, to je konec tady,.. představa hokejovýho týmu v Zimbabwe, nebo sáňkování do kopce mě úplně odrovnala.. :hilarious:
já už se rozhodla, motorka mi byla nedoporučena, tak jdu naučit kočku parkour :smuggrin:
 
a nebo závodně závodit s autem to je taky dobrej adrenalin :cool:

To už jsem zkoušela.. je v tom problém, chlapi se proti mě stavět nechtějí. Jsem přece ženská. A jejich mužské ego jim nedovolí tu potupu, kdybych je nedej bože porazila, nebo třeba by je ostatní ukamenovali za to, že mě nenechali vyhrát :bucktooth:
 
Back
Top