• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 3

Taky si myslím že poslední modely sjeli z linky někdy v létě 2018. Jestli někdo uvádí 2019 tak zápis do provozu. Já mám výrobu 01/2018.
Tak já potkal za celý čas tuším pouhé 4ks v této barvě. Ale může být kraj kde jich jezdí více. Bílé BN tedy taky moc nevidím. Pravda.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Marcek16: V lete se doprodavaly skladovky, takze pochybuji, ze jela vyroba do konce roku. Mam pocit, ze po lete najizdela vyroba BP...

Ad. bile BM/BN - byla pastelka a pak perlet, tech perleti bude jako safranu.
 
Jj tak nějak. První kusy na nás trh BP byli někdy v druhé půlce 2019.

Samsung S22 256GB Tapatalk

Akorát podotýkám že M3 je takové optimální auto pro řidiče a případně spolujezdce. Tady je vše v pořádku. Zadní místa jsou taková myši díra. Málo prostoru a malá okna. Navíc tyto místa tehdy nikdo neřešil takže tam nejsou výdechy, USB ani výhřev. A co mě pokaždé zabíjí že je to vzadu samý tvrdý plast. Dokonce i loketní opěrka ve dveřích je v imitaci jako přední měkčena ale je to tvrdý hnusný plast a otvor pouze na flašku. Takže zadní místa lowcoast budget. A v kufru den co den bojují s nákladem co tam jezdí sem a tam po gumové rohoží. Prostě tam chybí háčky. A segmenty na gumovou vanu nefungují a nákup jezdí stejně. Žádné USB ani světlo z obou stran. Tady všude se hold setrilo. Teď si budu nechávat dělat pořádnou velurovou vanu na zakázku plus mám prichytne segmenty na nákupy. Na budikach taky vlevo ukazuje zbytečně ukazatel řazení ačkoli by tam mohla být třeba teplota vody a oleje.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Ve vane od polaka za par susni, diky protiskluzoveme stredu, nic nejezdi. Takze pokud to nekdo nevezme pangejtem pres strechu, nakup zustava na miste. Dale mam pocit, ze v original Mazda příslušenství se daji koupit nejake hacky do kufru.
 
Ve vane od polaka za par susni, diky protiskluzoveme stredu, nic nejezdi. Takze pokud to nekdo nevezme pangejtem pres strechu, nakup zustava na miste. Dale mam pocit, ze v original Mazda příslušenství se daji koupit nejake hacky do kufru.
Ano daly se dokoupit hacky, presneji receno, poutka do kufru. Stejne tak i oboustrane LED osvetleni zavazadloveho prostoru. Ale nejsem si jist, jestli se daji jeste sehnat...
 
No nevím. Zajímal jsem se o to dlouho a nic nenašel. Oboustranné osvětlení jsem tedy neviděl nicméně to vyřešila silna led. A háčky do kufru? Trochu matoucí. Jsou to úchyty na síťový program a to je pro mě k ničemu. Řešil jsem zda najdu háčky do těch plastu na který sedí to plato ale nechtěl jsem je zbytečně poškodit. A na ty tašky aby nelitali se mi zamlouvaji ty ohýbaci segmenty na suchý zip. Když něco znáte užitečného do kufru té trojky tak klidně hoďte link.

Samsung S22 256GB Tapatalk
70ba547145ee4af97a8cb659462c5573.jpg
 
Back
Top