• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup ojeté Mazdy 3

Krasny den, mam zajimavou cenovou nabidku na koupi nove M3 hatch Sky-X 186. Jelikoz probehl na jare nejaky facelift zajima me, zda je to auto pred faceliftem nebo po. Mam pouze VIN kod. Je mozne to z VIN zjistit. Dekuji.
 
Jak je to u BL s korozi, uz je to poreseny nebo to rezne porad tak silene jako BK? Nemam ted cas ani naladu se tu v tom brodit, tak prosim nekoho o odpoved. Je to varianta auta na zimu. Dalsi je prevlecena 3/Focus za Volvo na SK. Ale to je D3, takze remen turbo... Ta 3 je kousek, ale je to DISI😕
 
Jedine benzin. Měl jsem a rad na to vzpomínám. A ze žere? 🤷🏼‍♂️ má to holt hodně válců a výkon tak s tom se musí počítat
Jezdilo to každopádně skvěle s úžasnými zvukem
 
Jojo, nafta je na zimu ideální.
Do benzinu nedavali ty novejsi spolehlivejsi automaty. Jasny, ze bych bral radsi 2.4i. Ale nechci delat prevodovku kazdy dva roky, jako dva kamosi toho, u kteryho jsem byl pro ten Bastuck vyfuk na svoji 6. Jeden ma S40 T5 a druhy V50 2.4 a oba ji delaji kazdy dva roky.

Jedine benzin. Měl jsem a rad na to vzpomínám. A ze žere? 🤷🏼‍♂️ má to holt hodně válců a výkon tak s tom se musí počítat
Jezdilo to každopádně skvěle s úžasnými zvukem
125kW neni zase takovy opojeni, aby to bralo 10+. To je jako Kizashi s tim kamos jezdil taky 10-13 a ma to 130kW. Pak mel E350 V6 a ta jezdila hospodarneji a uplne jina radost z jizdy. Nebo Lancer 1.8 105kW MIVEC, taky spotreba neumerna vykonu natoz obsahu.
Me jediny co me tak nejak sralo v zime na klepocmoudu, ze kdyz jsem jel ze shora z bezek, tak to zacalo topit az kdyz jsem najel na silnici jednickovou a rozjelo se to, ale to bylo 13 km po vyjeti.
A pak taky, ze to dole vubec nejede. Furt se musi ve meste radit. Treba krizovatka pod barakem, do ktery jen pribrzdim a odbocuju doprava 110° s Mazdou na 3, 4, tak s Aurisem to bylo na jednicku nebo dvojku. Proste ta pruznost dole nez to zacne foukat je zalostna jak u nejaky 1.4 benzinu.
Proto mam v merku i nejakou BL 2.0. Ale ty moc nejsou ani v D, a kdyz tak za nesmysl, ze za to je ta novejsi Corolla nebo Auris. A je ro Toyota, ta taky nerezne, nebo z japonciku proste nejmin. Auris je 2007 a nic tam neni. Ajeden soused prodaval ted S40 T5 2005 a tam jsem taky nic nevidel ani dole.
 
Já měl 2.4T sice jen 200 koniku ale bylo to dostatecne. V manuálu. Takže za mě ideální kombinace. Ale víc by se mi líbila T5 ale S60
40ka nebyla úplně ideální Volvo
 
Já měl 2.4T sice jen 200 koniku ale bylo to dostatecne. V manuálu. Takže za mě ideální kombinace. Ale víc by se mi líbila T5 ale S60
40ka nebyla úplně ideální Volvo
Ja jel v obou, nez jsem kupoval Mazdu. 60/70 je takova zehlicka kanalu a polikac km. 40/50 je uz trochu sportovnejsi, asi nejsportovnejsi auto co kdy Volvo udelalo z hlediska podvozku, protoze to je na Focusu. Stejne to ma i BK/BL. To se mi libilo prave a 60 uz je na me moc velika. Takze podvozek ma vlastne vybrany, ted jen do ceho to bude prevleceni ten Focus, co min rezne. Volvo je jistota, ale BL je zase benzin bez zbytecnosti.
 
jj jak ríkáš 60/70 byly volva 40/50 bohužel ne, a nemyslím si že by 60ka byla nějak moc veliká uvnitř určitě ne a z venku tak akorát
 
Nemohl byste mi nekdo zmerit ty cervene podtrhnute rozmery u BK nebo BL? Na netu to nikde neni ani stary katalogy, kde by to mohlo byt, nejsou.

IMG_20231026_164830.jpg
 
Zvláštní že BN rok 2019 jsou třeba levnější než BM 2016 najeto mají stejně na mobile.de
pořád se rozhoduji mezi BM/BN a drží mě ta barva Saphhire blue :yum jelikož na BN už není taková

2fec627b-0122-44a8-abf2-e73b54bdd9ce?rule=mo-1024.jpg

dc18d84e-4593-4fa0-b8ae-2b6140bf3b96?rule=mo-1024.jpg
 
No tahle z fotky je fakt pěkná. Hlavně hezká i ta kola. Záleží bližší pohled jak na tom je. Moc nechápu jak může být levnější facelift z posledního roku 2019 než BM 2016. Vždyť takové stojí 400tisic a víc. Já tehdy vybíral jako ty. Po usednuti mě více zajímal ten facelift BN. Na první dojem působí lépe ta kabina. Je to těmi sedadly a středovým tunelem. Údajné byli vylepseny i měkčené plasty na palubce a ve dveřích ale to těžko soudit. Taky se mi nelíbila ta imitace karbonu na BM. Sehnal jsem si výčet změn a bylo jich tuším 48. A rozhodně mi to za to stálo. Jen co mě napadá. Lepší odhlučnění ačkoli i tak nic moc, silnější přední boční skla, jiná sedadla, led světla, barevný HUD, vyhřívaný jiný volant, El parkovací brzda a středový tunel s roletkou, jiný design předního a zadního nárazníku, vylepšení nastavení tlumičů a podvozku +G vectoring, automatické sklápění zrcátek, bezklickove dveře, automatické všechny okna, jiný design infotaimentu, větší kapsy ve dveřích, jiné budíky a ještě další drobnosti. Po dodatečnem odhlučnění je to už velmi dobré ale zrovna včera mě zklamalo jak stále moc hučí pneu do kabiny na hrubším asfaltu a to mám úplně nové PS5. Jinak u FL sebrali čidlo na kontrolu nádobky ostřikovače takže už neumí hlásit nízkou hladinu ale o něco tu nádobu zvětšily.
Jinak já mám barvu Eternal Blue která vznikla právě pro FL a je té tvé hodně podobná a sotva ji někde potkáš narozdil od té červené či šedé.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Díky za informace tak díky tobě už jsem to rozsekl musím jít do BN Eternal Blue Mica 👌
přesně jak píšeš tuhle barvu jen tak nevidíš ani tu na BM všude jen červené
ale ty fotky zase hodně zkresluji někde je to až tmavý někde světlá modrá
ta poslední fotka 👍👌

Polsonside - můžeš vyfotit tvoji M3 :heart_eyes:

1R%2FFL%2FVK%2FO1FB8XS8DXTZA5.jpg
mcb_1938-jpg.jpg
20161211_154812-jpg.jpg
3681-10943-2.jpg
01-l.jpg
 
Poslední úprava:
Ta barva je takovy chameleon. Na slunci je až do světlé modré a při zataženém počasí hodně tmavá. Prostě hodně zajímavá. Často jí chválí. b96d8ec95115e9411496aef6af97fe4f.jpg423eb15e39e3628a7a7cec9c90dfd23d.jpgd9a85258893fb0e49a5be917539187e1.jpgb2127f3e3a848f80e0bc7da0783438d8.jpg

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Neskončila náhodou BN v létě 2018? Těch modrých jezdí docela dost, alespoň v mém okolí. Co ale moc není vidět, je bílá perleť...
 
Back
Top