• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

benzín Nákup ojeté Mazdy 6 s benzínovým motorem

Mazda ty volanty nevychytala u ročníků 2013-minimálně 2017. Já ho měl dorasovanej slušně v mojí ex 2014 se 192tkm, kamarád koupil 2016 s nějakýma 60tkm a nechával si ho minulý týden přešít, protože byl taky hnusnej. Soudruzi v Japonsku něco museli podcenit, protože jsem jel nebo měl různě starý auta s koženým volantem a nikdy nevypadal tak hrozně.. Stačí si projet sauto a podívat se na fotky inzerovaných Mazd, jak mají ty volanty ošoupaný u ročníků 2013-2017..
 
Modelovy rok 2017 uz byl vyreseny, jestli si to dobre pamatuju. I empiricka zkusenost v poradku - mel jsem s ni najeto pak neco jako 70tkm a volant byl jako novy, vyroba auta byla nekdy na jare 17. Podle me to zmenili spolu s jinym designem volantu pro tento modelovy rok.

Oprava, podle americkyho TSB to bylo vyreseny az 17. unora 2017, nehlede na design volantu: https://static.nhtsa.gov/odi/tsbs/2019/MC-10160583-0001.pdf
 
Poslední úprava:
U předfaceliftových GL to asi problém nebude. Mám najeto 90.000 km a volant jako nový.
 
Jsem si říkal, že jsem měl volant na trojce (2015) po sto tisících km jako nový a podle tabulky to byla chyba u trojek jen z Japonska. Já ji měl z Mexika.
 
...tento kúsok má naozaj taký ošúchaný volant alebo je to iba ilúzia fotky? Lebo pri takomto nájazde by ten interiér nemal byť zničený...

Běžný stav viz
 
Jde taky o to, jestli se člověk o volant aspoň trochu stará. Ve své GH jsem na volant kašlal a po 6 letech a 110 tis. km byl ošoupaný. Tak teď ho aspoň jednou ročně řádně namažu nějakou "vazelínou" na kůži od Doris a je stále netknutý. Myslím, že i dost závisí na tom, jak moc se člověk potí na rukou.
 
Zdravím, vymýšlím náhradu za svého Accorda 7g sedan. Chtěl bych něco většího pro rodinu a zachovat i nějaký ten výkon :)
Takže koukám po Mazdě 6 s 2,5l motorem. Recenze se mi líbí a i auto vzhledově... Moc jich teda v 2,5 není, případně jsou hodně přes rozpočet :)
Včera jsem našel v AAA, vím že to není úplně spolehlivý bazar. Auto ale vypadá na fotkách moc hezky a i Carvertical nic nehlásí (čisté jak lilie) - to je mi divné....Tak jestli něco přehlížím? Díky za názor
 
Cau, ne že by to musel být i tento příklad, ale zrovna u Aček bych řekl že je to časté, pokud jsi to auto tam neviděl fyzicky očekával bych variantu, Ano pane přijedte se podívat je to nadherny kousek. A jak dojedeš zjistíš, že tam tohle auto není, ale mají nějaké podobné taky v super stavu ale bud za vyšší cenu nebo v jiné výbavě apod. Tak snad dobře pořídíš, protože jinak je 2.5 benzín za mě to nejlepší ;)
 
A nespoléhej na to, že tam vyhlédnuté auto bude, ani kdyby ti před odjezdem telefonicky potvrdili, že ho ještě mají (vlastní zkušenost).
 
Auto mi přistavili ještě ten den z Teplic do Prahy, takže pěkně testování s teplým motorem :D auto má šrámy od provozu, měl to nějaký podnikatel. Nejspíše měněný nebo lakovaný přední nárazník (a možná víc). Za krátkou projížďku ne až tak pevný podovozek oproti autu od Slayera.CZ (ještě jednou díky za projížďku) a přišel mi i hlučnější motor. Bohužel dneska jsem se utvrdil v tom, že stříbrnou barvu opravdu nechci, stříbrných aut jezdí kvanta a Mazda zapadne do této šedi. Navíc mi přijde že jsou strašně vidět všechny spáry, které na tmavších barvách nejsou tolik patrné. Koukám dál...
 
Back
Top