• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup televize a STB

Pokud koukáš na ty 3 programy ČT s “HD” tak to chápu. Jinak to nemá za mne smysl. Přesněji, mne ty HD funguji dle deště a větru, takže to stejně věcně nefunguje.
Zatím se ženou zvažujeme, ze se TV už kupovat nebude a stávající pojede jako zobrazovací prostředek na NAS, TV Apple, USB. Prinejhorsim zaplatím ty 2t ročně za internetovou TV, kde je HD možná HD, oproti tomu co tvrdí u pozemního vysílání.
 
Teď jsem si pustil čt sport bez HD a na to se fakt nedá koukat, takže jdu taky schánět stb, jenom doufám že mi na bedně dál bude fungovat internetový připojení kvůli sledování youtube.o_O
 
ja mam uz nekolik let LG a T2 mi jede...ale..nefunguje mi timeshifting....kdyz prepnu na kanaly T1 tak to jde normalne... nemate nekdo podobnou zkusenost ?
 
kabelovka holt vsude neni a talir na fasade taky nechci. reseni muze byt toto http://www.vboxcomm.cz/ ale neznam nikoho kdo to zna z vlastni zkusenosti. dost na tv vyuzivame smart funkce vcetne YT. se STB a dalsim ovladacem budu jak serif s pistolema z westernu :-(

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
S ČT bez HD mě taky naštvali. Plazma Paňák mi furt funguje, takže po příjezdu z dovolené koupím nějaký Skylink Ready DVB-S2 a připojím se na společnou satelitní anténu.
 
Zpráva pro @Doofer dnes mi dorazil domů alzákovou dodávkou od zelenýho skřeta set top box, Alma iHD HEVC HbbTV. Jako jeden z mála v cenový relaci do 1500 Kč, by měl umět na tv zobrazit to HbbTV vysílání na čt a primě a snad i Barrandov. Takže až rozluštím ten slovenský 7 stránkový návod, dám vědět, jak mi to funguje. Anténu mám natočenou na Prahu Žižkov, tak snad to půjde bez problému.:rolleyes: původně byl určen jen pro Slovensko, takže tam už by s ním měli mít nějaké zkušenosti.....

20180921_112715.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
dodávkou od zelenýho skřeta set top box
díkes, taky už jsem to vyřešil podobně přes skřeta :). vzal jsem k jedné televizi do ložnice tuto levnou šitku, ale kupodivu bez sebemenšího problému a dělá co dělat má. do obýváku na velkou bednu jsem vzal toto, ale ještě to mám v krabici. každopádně podle recenzí a diskusí to asi taky chodí bez problému. LANku co mám rozvedenou do všech pokojů v baráku do STB nedám, ale nechám v TV a holt pro smart funkce budu hledat jiný ovladač.

vyřešil jsem to takto, páč na TV se u nás moc nekouká, jen ten pocit, že se vrátím zpět k SD kvalitě to prostě tak nějak v hlouby duše nezkousnu :)
 
To Evolveo jsem chtěl taky vzít než mi došlo, že neumí to HbbTV vysílání, a já si občas na primě pouštím Autosalon ze záznamu.
 
Takže ta Alma iHd HbbTV mi na Kladně funguje, anténa natočena na Žižkov, všechny programy čt jedou v HD v DVBT2. :cool:
 
Takže ta Alma iHd HbbTV mi na Kladně funguje, anténa natočena na Žižkov, všechny programy čt jedou v HD v DVBT2. :cool:
tak jsi me zlomil a objednal jsem ho taky :) jen se zeptam kdes stahnul posledni verzi firmware?

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
Zatím nikde,zkoušel jsem to přes ten lan kabel co je tam zapojenej a něco mi hlásilo chyba sítě nelze stáhnout aktualizaci. Ale nevim jestli měl na mysli akt tv, nebo toho stb. Jinak na stránkách alzy s tím stb je diskuze a tam je kontakt na tu firmu co to prodává inter-sat.cz tak jedině tam zkusit něco stáhnout. To HbbTV jsem zatim nerozchodil, asi budu muset něco přenastavit v tv.
 
Ten můj stb má verzi firmware září 2017, proto asi nejde to HbbTV a bude nutná aktualizace kterou našel Jarda Mazda. Díky.:)
 
Back
Top