• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nákup televize a STB

Taky mi to přišlo občas po aktualizaci zpomalený, ale někdy když jsem na odchodu a nechci hledat ovladače, tak vypnu přívod elektriky na prodlužovačce a když to pak znovu nahodim, jde to o poznání rychlejš. :D
 
tak wifi adapter jsem musel vyndat, sice vse vcetne hbbtv fungovalo, ale ukrutne pomalu. po stisku tlacitka na ovladaci jedno jakyho, odezva treba 5-10 vterin a vic to se fakt neda. co je wifi pryc, tak je to zase svizne.

Odesláno z mého Honor 8 pomocí Tapatalk
 
A nezkusils to restartnout vytažením kabelu ze zásuvky? Ten STB je nějak přecitlivělej na každou změnu, já si uložil oblíbený seznam stanic a ten hajzl taky dělal fóry spomalenou reakcí na tlačítko EPG. Po pár dnech ho to přestalo bavit a už zase maká rychle....... :cool:
 
Chci si koupit novou TV, stara zacina stavkovat a tak mi nezbude nic jineho :-(
Mate nejake doporuceni? S cenou tak max 35tis. Televizi pouzivam na sledovani DBT-T2, IPTV a nebo satelit. Sledovani sportu a pote filmu. Diky za rady.
 
mam Smart LED a obraz je nadhernej. Ale OLED mam na telefonu a taky to má něco do sebe ..... :D
 
Mno do OLED se mic nechce z duvodu vypalovani (takze to dopadne asi tak ze to bude vyssi model z LCD).
Co jsem tak procetl tak kvuli obrazu doporuci Sony KD-55XF9005, ale jede to na Android TV coz se je docela nevyzpitatelny (seka se, zamrza, atd).
 
nový Sony nemám ozkoušený, jenom LG. To běží na WEB OS a za dva roky ani známka po nestabilitě. K Androidu mám vrozený odpor.....
 
poděl se o zkušenosti, až je nabydeš :)
Urcite...jsem na to sam zvedav...videl jsem ji v obchode jako spoustu dalsich :)
Nekolik poznatku z navstevy obchodu a doporuceni:
1) Sony KD-55XF9005 - obrazove top (LCD LED) akorat ma Android (coz bylo pro me rozhodujici nebrat) - cena +/-35000 kc
2) Samsung QE55Q7FN - barvy az neprirozene "presycene" - modely 2018 nepodporuji AVI formaty - cena +/- 39000 kc
3) LG 55SK8500 - obrazove velice slusne, jednoduchy system cena +/-22 000 (nyni)
4) Panasonic 55FX780E - obraz vice mene stejny jako LG (pocitove), design mi moc nesedl (ten ovsem neni dulezity) a cena +/- 35000 kc

Toto mi bylo doporuceno prodejcem co se tyce LCD LED. Co se tyce recenzi tak vyhercem by byla Sony.
 
Urcite...jsem na to sam zvedav...videl jsem ji v obchode jako spoustu dalsich :)
Nekolik poznatku z navstevy obchodu a doporuc...
Je pravda že jsem vybíral TV pouze jako zobrazovač o přehrávaní se mi stará OPPO UDP-203 a a zvuk Marantz SR7005 s repro 7.1 takže jsem řešil pouze zobrazení
 
Ahoj lidi. Nemáte někdo doma OLED televizi? Díval jsem se, že ceny šly konečně hodně dolů, ale pořád se diskutuje, jestli se ještě vypaluje obraz nebo ne? Hledal jsem na netu a názory se dost liší. Pozitivní říkají, že je to problém tak do roku 2015 a teď už je to v pohodě. Těžko říct, kolik z toho je PR marketing. Negativní zase uvádějí přehnaně extrémní testy, které nechávají na obrazovce statický obraz po dobu mnoha hodin nebo dokonce dnů, což u mě nehrozí. Chybí mi normální zkušenosti běžného uživatele.
 
Ahoj lidi. Nemáte někdo doma OLED televizi? Díval jsem se, že ceny šly konečně hodně dolů, ale pořád se diskutuje, jestli se ještě vypaluje obraz nebo ne?....
Ahoj normální zkušenost TV používá otec pouze jako zobrazovač zvuk neřeší má AV. Teď ke zkušenosti,žádné vypalování po skoro2 letech nepozoruji,Tv nepoužívá jako monitor ani na konzoli,ale zase Déčko nebo podobné programy tam běží docela často kvůli dětem. Jen ještě dodám má Panasonic,ten využívá LG panely,nevím jak teď,ale Panasonic na stejném panelu mněl v době nákupu lepši obraz(díky lépe zvládlé elektronice.)
 
Mám tuto TV Panasonic už 3 roky a nemám sebemenší problém. Dčko na tom běží skoro pořád (děti) a nic vypáleného nemám. Obraz pěknej, zvuk dostačující a propojení s PC v domácí síti bez chybičky. Dnes už bych si ale koupil větší uhlopříčku a bez 3D (raději jdu do kina).
 
Back
Top