• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Navigace - podle čeho jezdíte?

Jo, sygic je asi opravdu jedna z mala navigaci ktera mi taky vyhovuje bez vetsich vitknuti. Jediny, co me teda hrozne stve pri vyhledavani je, ze kdyz pisu do textoveho pole vyhledavani tak se nesmaze predchozi dotaz. Na to nejsem zvykly a tak me to kolikrat prinasere, pze vetsinou navigaci zapinam, kdyz potrebuju nekam rychle a uz me tlaci cas... Jinak dobry. Dokonce i HUD se mi libi..
 
Taky mi chvilku trvalo než jsem zvykl na nové verze Sygicu.ale teď max.spokojenost.Dokonce mi pomohla i vestavěná kamera při řešení havárie na dálnici.
 
Oni maji vestavenou kameru? No, je videt, ze jsem o neco pozadu. Jak toho zas moc nevyuzivam a cesty celkem znam tak ani nemam potrebu se porozhlizet kde co..
 
jj.Je tam možnost zapnuti kamery,která neustále točí a při nárazu nebo když chceš,tak uloží posledních 5 min.
 
Sice používám X let Sygic, ale od té doby co změnili UI mi přijde čím dál víc na prd :-( a po posledních dvou patchích mi dělá toto ...
- je nestabilní - aplikace ukončena
- ztrácí GPS signál
- z ničeho nic se při navigování a bez ztráty signálu zmizí trasa. Tak jí nastavím znovu. Kolikrát mi prostě zmízne třeba i 3x za jízdu. Docela mě to v zahraničí medí .... :-/

Používám ji na Samsung Galaxy Note 3 (Android 4.4.2). Nikdy dřív mi neblbla. Ani na předchozích telefonech ani na tomto. Stojím si za svým, že soudruzi něco pomrvili :-( Byl jsme věrnej a velmi spokojenej zákazník a samozřejmě mám originální a platnou koupenou licenci. Nicméně teď testuji jiné navi :-( rád se k Sygicu vrátím, až bude fungovat jak má.
 
To já mám neorigo cracklou verzi Sygicu a jsem max spokojen, bez nějakých výpadků atd. Můžu bez problému i stahovat nové a aktualizovat staré mapy online.
Zadarmo max spokojenost ;)
 
Za hranice moc nejezdim, max 1x za rok a to si někde půjčim TomToma, ale jinak zvyklej ze starých nokia map si vystačim se seznamáckejma Mapy.cz :)
Je ale pravda, že pro aktuální stav občas pustim origo mapy na iOS 7.x
 
Vše zadarmo se vyplatí, když to člověk potom může jinak zainvestovat do Majdy :)
 
Ted testuji OsmAnd Mapy a Navigace free verzi. Muzes si stahnout az 10 libovolnych statu zadarmo.
Neni to spatny, ale v přímém porovnani se Sygicem, tak to neni tak propracovane. Na druhou stranu mi to nepada a neblbne a mapy jsou mnohem podrobnejsi. Uvidim jak se to bude vyvijet dal :) za me dobry, mam ted podle tehle navi najeto neco okolo 1000km a zatim zadnej problem.

Odesláno z mého SM-N9005 pomocí Tapatalk
 
Navigaci teda nepoužívám,tahle vymoženost mi pro můj obyčejný život přijde úplně zbytečná,ale co napsal Demonicus,máš pravdu,jenže když je tu ta možnost?tak proč ji nevyužít,stahování filmů,různých programů,obyčejný člověk vždy nejdřív hledá tuto možnost.Ja si vždy nejdřív stáhnu neofiko full verzi a pokud se mi osvědčí,nemám problém si ji koupit,v rámci možností a pokud je ta cena přiměřená.Neodsuzoval bych tohle hned,navíc v tomhle státě kde nám jdou vrcholní politici příkladem.

odesláno z mobilu
 
tak proč ji nevyužít

naprosto jednoduchá odpověď. Stačí si znova přečíst toto:

kdo neplatí lidem za práci bych nechal pověsit za koule do průvanu

jednoduše, protože je to krádež .... a to, že u toho nemusíš nikoho praštit klackem do hlavy, abys tu věc/film/SW získal nijak zvlášť nesnižuje společenskou nebezpečnost ... ale to je debata, která by si možná zasloužila svoje vlákno ......
 
Back
Top