• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Ja som sa učil nálepovat na YouTube :D:D a skús si zohnať toto na odmastenie výborná vec ,nepoškodí plasty lak nič ..a odstraňuje aj hmyz :D:D
FB6A054C-1953-45A5-AF6A-50415FEC270E.jpeg
 
Čistič mám z práce, video u toho mají a moc se s tím neserou. Odmastit, odloupnout, nalepit a za chvíli nemáš co dělat :D. I když u některých výrobců ještě doporučovaly podlepit silikonem, ale nechápu proč, pokud ty pásky drží tak jak říkáš
 
Ja pozeram take “náučné” videá ruské :D chlapík tam vytiahol zapaľovač ohrial tu pásku skoro ju podpálil a tak lepil :D:D výrobcovia síce odporúčajú nahriat pásku kvôli aktivácii lepidla ale zapaľovačom? :D:D to napadne jedine Rusa :D
 
Tak shodou okolnosti ja dnes takr nalepoval prahy. Je to Cina, obchod Wish, cca 500,- i s dopravou (https://www.wish.com/product/5d79c2d8f5652518672013e9).
Kvalitou me prahy prijemne prekvapily. Plast s texturou obdobnou te v aute a nerez lista opravdu super vcetne vyglavirovaneho "original" napisu CX-5. Jen puvodne dodavane oboustranne lepici pasky jsem radeji nahradil nove koupenymi, protoze jsem ten puvodnim cinskym moc neveril ;) Za mne tedy prvni dojem zatim super, uvidime jak to bude fungovat.

IMG_20191016_130726.jpg IMG_20191025_080724.jpg IMG_20191025_080740.jpg IMG_20191025_080802.jpg IMG_20191025_080812.jpg
 
Poslední úprava:
Vypadají perfektně, škoda jen, že nezakryji tu přední hranu, mohlo tam být malé zahnuti, ale jinak design fakt skvělý
 
Ja som tam sekol carbonovu samolepiacu pásku 7cm širokú :D riešenie za 5€ výsledok az prekvapujúco dobrý ..dávam si robiť LED na mieru tak uvidíme výsledok
 
Tak shodou okolnosti ja dnes takr nalepoval prahy. Je to Cina, obchod Wish, cca 500,- i s dopravou (https://www.wish.com/product/5d79c2d8f5652518672013e9).
Kvalitou me prahy prijemne prekvapily. Plast s texturou obdobnou te v aute a nerez lista opravdu super vcetne vyglavirovaneho "original" napisu CX-5. Jen puvodne dodavane oboustranne lepici pasky jsem radeji nahradil nove koupenymi, protoze jsem ten puvodnim cinskym moc neveril ;) Za mne tedy prvni dojem zatim super, uvidime jak to bude fungovat.

Zobrazit přílohu 24666 Zobrazit přílohu 24668 Zobrazit přílohu 24669 Zobrazit přílohu 24670 Zobrazit přílohu 24667
Na M3 mám ty samé a ještě svítí modře.
Na CX 5 jsem dal jen carbon polepy a jsou velice praktické a i hezké.

20190330_111035.jpg
 
Vypadají perfektně, škoda jen, že nezakryji tu přední hranu, mohlo tam být malé zahnuti, ale jinak design fakt skvělý
Jo jo souhlas, snažil jsem se to ale nalepit co možná nejblíže k té hraně, aby se podrážka když tak sklouzka po kraji/hraně té lišty (je docela vysoká).
 
Tak jsem teda taky nalepil, zvolil jsem stříbrné ke stříbrné, jak psal @Lazlo fakt to drží jako prase :D, sundání je nemyslitelné

IMG_20191025_112857.jpg IMG_20191025_112916.jpg IMG_20191025_112758.jpg IMG_20191025_112750.jpg
 
Jenom jsem si vzdycky rikal ... jestli nakonec ten hlinikovy prah neposkrabe ten lak okolo, kdyz se na nej slape? Ja totiz mam take prahy na sve neMazde.
 
Jenom jsem si vzdycky rikal ... jestli nakonec ten hlinikovy prah neposkrabe ten lak okolo, kdyz se na nej slape? Ja totiz mam take prahy na sve neMazde.
Ty na něj šlapeš? Já to mám spíš jako ochranu při nastupování, když někdo náhodou min zvedne nohu, ale že bych na to šlapal...
 
Pěkný, mě spíš dost vadí ten klavírní lak kolem řadící páky a ve dveřích, to asi časem taky nějak pořeším jako ty tu středovou konzoly
Majú mi teraz poslať taký “lak” či čo to je ...videl som to aplikované na ten čierny plast (ktorý sa skrabe ako blázon) položil som mincu na ten plast pošúchal a nič ..vytvára to nejaký ochranný filter ..uvidím keď to príde a dám info ..
 
Back
Top