• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Já mám na prazích originální fólii, ta IMO pokrývá větší prostor než ty nalepovací hliníkové/nerezové/karbonové prahy...
 
Ja som totiž nemal obal na kľúč ..a podľa “môjho zvyku” som začal objednávať a zatiaľ ich mám 3 :cool::cool::cool: a ešte 1-2 maju prísť ..
D7A67D33-F0E0-4CAA-B82F-199781B607AC.jpeg
 
@myscho ..ja by som ti radšej poradil slovenského výrobcu keď chceš ísť do Led ...videl som jeho prácu ..kvalitne Led nič take čo po pol roku začne blikať a podobne
 
Ja priestor na nohy osvetlený nemám, takže by sa tam asi muselo ťahať viac káblov. Ak si mám vybrať, tak už by som radšej asi podsvietil tie nohy ako prahy, ktoré vidno 2s pri nastupovaní. Len ma zaujalo že to v mazde stojí 9000kč a na ali 33eur
 
K cenám mazdy len toľko ...mám komplet to čo vidíš na fotke (všimni si cenu a ťa je bez montáže ! ) za 127€ ...stačí ?
D6C8E44F-3CE9-4353-B1A3-9F0ED9E550EB.png
 
Tak to jedu prozkoumat... projel jsem nedávno i Aliexpress, ale ani tam jsem na takovýhle ceny nenarazil. Díky za zdroj ;)
 
Ten chrom mi na tom vadí taky... Jak ses ho zbavil :D?
Btw co je to za zadní difuzor? Ten jsem na CX-5 vyjma komplet bodykitů neviděl :eek:
 
@Jarred ..chrómu sa zbavíš jednoducho :D DIP sprey..a máš pokoj ..ja po skúsenostiach z cx-3 a farbou red Soul ho používam dosť často aj transparentný kvôli kamienkom ..a pomáha to ..
 
Ja to mám na aute a maximálna spokojnosť..samozrejme ja ako bojovník proti chrómu som to už dal do čiernej
A ja se prave na puvodnich fotkach divil, proc jsi zacernoval chrom na aute a pak si tam das "body kit" s chromovymi prvky :D. Takhle uz to dava smysl! Black Edition! ;)
 
Back
Top