• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nefunkční sklápění vnějších zrcátek a jejich mechanismus

Měli jste už problém s nesklápějícím se zrcátkem?


  • Celkem voličů
    151
Jj ten zvuk je bidnej. Takové levné chrceni. Na druhou stranu nebudu do toho hrabat když to funguje od výroby. Navíc neznám žádný trik jak ten efekt povýšit na lepší úroveň. Pouhým promazanim silně pochybuji.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Za mě lajcky ty převody jdou na suchou proto to tak bručí. Kdyby byly zapatlaný nějakým tuhým mazivem, který hned nevyteče, tak by to mělo výrazně utichnout
 
Možná. Mě se zdá že je to vlastnost motorku ta vysoká hlučnost. Ale tak třeba to s tím mazivem někdo potvrdíte. Hrabat se v tom nehodlám

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Tak jsme minulý týden absolvoval výměnu mechanismů v zrcátkách - na záruku, takže pohoda, ale moc důvěry v mechanismus mi to tedy nepřidalo....
 
Mě třeba na tom sklápění vyloženě štve ten hlasitej vrčivej zvuk co to vydává, už jsem to několikrát zvenku prostříkl vazelínou ve spreji , ale není to ono, musel bych to rozdělat, ale to se mi moc nechce :D možná v létě až bude chvíle a já nebudu mít co dělat (což se asi nestane :D )
zkus to stříknout škvírou za sklem zrcátka přímo dovnitř do místa vstupu toho kabelového svazku do motorku
 
A to je nějak hodně složitý to zrcátko či zrcátka rozebrat a promazat kvalitně bílou vazelinou? Sám bych to nejraději udělal.

Samsung S22 256GB Tapatalk
 
Zrcátko jsem párkrát rozdelavalrozdělával a vyloženě se vyhýbám tomu vycvaknutí skla
 
Poslední úprava:
Tohle je snad na BN verzi, kterou nám nevratně vycvakl VW Passat na Chodově o_O

20180822_154638.jpg
 
Back
Top