• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

elektrika Nevíte k čemu je tento kabel?

Orel

člen KLANu
67
Ahoj potřeboval bych pomoct :D
Rozebral jsem auto potřeboval jsem tam vyměnit pár součástek...
A tento kabel nevím kam zapojit ani k čemu je..
Pomůžete prosím?
Je schovaný pod lištou u zámku kapoty..
20191115_201454.jpg 20191115_201459.jpg
 
Poslední úprava moderátorem:
Pokud je pod lištou zámku kapoty, tak může být pro čidlo kapoty k originálnímu alarmu že je kapota zavřená. I když auto ten origo alarm nemá (tím pádem má jen obyčejný zámek bez čidla), tak ta příprava tam je.
Nebo to taky může být od čidla venkovní teploty, který se většinou nachází mezi chladičem a nárazníkem
 
Ano :D Bude to k čidlu kapoty...Alarm tam je originál a jsou k tomu i senzory... :D Tak to už dohledám děkuji :D
A ještě mi zbyl tento kabel.. je možné že je to příprava k čidlům vepředu?Jelikož mi příjde, že tohle nebylo zapojené..
Přítelkyně trefila předek... výztuhu a ta se nacpala do klimy tak jsem to rozebral...:)

20191115_192453.jpg
 
To bývá na motůrek ostřikovače světel a nebo hladinový čidlo kapaliny ostřikovače.
Nebo ještě přední mlhovky mívají podobný konektor.
 
Mlhovky mají myslím zelenou barvu ..Budou to ostřikovače :D
Děkuji moc... moc jste mi pomohl :);)
 
Caute mazdaci,
taky bych pridal dotaz: nevite co je toto za kabel? Je to pojistkova skrin u spolujezdce (pozice kablu vlevo nahore-dva draty cervenohnedy a bily s cervenym pruhem).
Mam to odpojene a nevim proc (driv jsem se v tom nikdy nehrabal). Kdyz jsem zkusil zapojit, ale nezpozoroval jsem zadnou zmenu.
5 roku zpatky byla mazda bourana na zadek, resim akorat problem, ze mi nesviti svetlo v kufru (sedan) a svetlo v kastliku spolujezdce(muze to mit nejakou souvislost? Zarovky ok a pojistky taky).
Vizte fota, diky a opatrujte se

connwhat1.png connwhat2.png
 
Back
Top