• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

Nosič kol na zadní dveře

mana

nový člen
23
Nemáte někdo zkušenost s nosičem kol na zadní dveře? Co jsem se díval na Peruzzo PADOVA tak mám strach o lak, ale podle recenzí si to lidi docela chválí. Využil bych to tak dvakrát do roka a proto se mi nechce investovat do zahrádky (mám na druhém autě)+ držáky nebo do tažnýho s nosičem.
 
Nemáte někdo zkušenost s nosičem kol na zadní dveře? Co jsem se díval na Peruzzo PADOVA tak mám strach o lak, ale podle recenzí si to lidi docela chválí. Využil bych to tak dvakrát do roka a proto se mi nechce investovat do zahrádky (mám na druhém autě)+ držáky nebo do tažnýho s nosičem.
Mam zkusenost ale ne na mazde.. zkusenost dobra..prijde mi to lepsi nez nosic na strechu... jen jsem se musel naucit to davat tak abych neznicil zadni svetla.. .. Kola drzi a lak jsem neodrel... samozrejme nejlepsi nosic je na tazne, ale to uz je cenove nekde jinde.

Odesláno z mého ALE-L21 pomocí Tapatalk
 
Taky se přidám. Mám zkušenosti s nosičem Thule ClipOn.
uchycení za karoserii 4 kovovými rameny s pogumováním proti poškrábání. Kola se pak upevňují stejně jako na nosič na tažné.
Za mne super řešení a dá se i s osazenými koly dostat do kufru - jen je potřeba to víko kufru držet.
Pokud by měl někdo zájem o tento nosič klidně pište - měl jsem ho na Yarise a ten je zrušený na současnou Mazdu 3 nepasuje, ale například na Mazdu 2 ano.
 
Back
Top