• Prosíme nepište moderátorům a správcům soukromé zprávy s technickými dotazy. Největší šance, jak se Vám dostane odpovědi, je položit dotaz do příslušného fóra. Pokud nenajdete správnou kategorii nebo název, založte nové vlákno. V případě potřeby to přejmenujeme nebo přesuneme.

    Děkujeme za pochopení, tým správců MazdaKlanu

"Nová" 6 2.5 - pár dotazů nového majitele

viděl jsem, ale musí se to nabastlit. Takže to jde zapnout/vypnout jen u FL kterej to už má z výroby stejně jako ten Hill holder a blikání při prudkým brždění
 
No, nabastlit. Je na to oficiální servisní postup od Mazdy. Pak to není bastlení ale montáž :D Nebo to hoď do autorizáku, mě tvrdili, že se vejdou do "normopůlhodiny".
 
Ja nemám problém s tím že bych to nezvládl, ostatně je to můj obor, ale čekal bych v rámci originálního řešení, že novej modul zapojím do série jako mezikus s konektorama na obou stranách což by očividně šlo viz manuál , proto tvrdím že mně to přijde jako bastlení vzhledem k tomu že to má být oficiální postup ;)
 
Poslední úprava:
U podobných modulů jsem to neviděl u žádného výrobce. Máš nějaké reference, kdo prodává podobnou věc, která je plug'n'play?

Odesláno z mého SM-G930F pomocí Tapatalk
 
Bohužel u triplingu ne, jen mam zkušenost ze starých nissanu že stačilo chybějící výbavu nacvakat do prázdných konektorů tady je to v serii tak je věc jiná. Jen konektory s vodičema by zvedly cenu o 5-10% max to není takový problém. Mám jinou otázku. Máš možnost někde sehnat ty konektory samec a samice?
 
Back
Top